П'ять порад, як підготуватися до весільної фотосесії

П'ять порад, як підготуватися до весільної фотосесії

Не залежно від того, чи плануєте ви скромне весілля в колі друзів та рідних, чи задумали грандіозне шоу на борту трансконтинентального лайнера, весільна фотосесія - один з найвідповідальніших моментів майбутнього заходу.

Святковий день піде в історію, спогади про нього згладить час, і тільки весільні фотографії назавжди збережуть найяскравіші моменти однієї з головних подій у вашому житті. Яким залишиться день весілля на сторінках вашого фотоальбому, залежить від ряду ключових факторів:

Весільний фотограф. Це ваш постійний супутник протягом усього торжества. Він раніше за нареченого побачить весільне плаття нареченої; саме він зафіксує останні кроки в її дівочому житті, а разом з ними і супутні емоції. Кому довірити таку відповідальність? Без сумнівів, тільки професійний свадебный фотограф знає, коли і де «ловити» найголовніший момент, як підвести до нього камеру і не упустити дорогоцінний кадр. Не дуже талановитий аматор, навіть при наявності хорошої апаратури, може не помітити важливу мить, повторити яку не вдасться вже ніколи.

Дата весільної фотосесії. Сезон весіль припадає на теплу пору року. Особливою популярністю користуються всі літні сонячні місяці і початок осені. Зрозуміло, що у весільний сезон швидко знайти весільного фотографа достатньо складно. Тому дуже важливо вирішити це питання завчасно. Попередивши майстра заздалегідь, ви даєте йому можливість добре вивчити місця майбутньої фотосесії, продумати графік роботи і дати вам цінні поради про вибір найбільш вдалих місць для весільної фотоекспозиції.

Місце весільної фотосесії. Скасовувати або переносити весілля через зіпсовану погоду ніхто не буде. Причому, дуже яскраве сонце в такій же мірі ускладнює роботу весільного фотографа, як і непогожий дощовий день. З цієї причини важливо передбачити варіанти «відступу» від намічених місць, де планувалося проводити весільну фотосесію.

Весільне плаття.
Хороший весільний фотограф завжди зуміє передати і підкреслити достоїнства будь-якого весільного вбрання. Однак успіх весільної фотосесії багато в чому залежить від майстерності нареченої «вгадати» з поєднанням сукні, прикрас, зачіски і весільного букета. Також як і в житті, гармонійний підбір кольорів, кількість і якість прикрас на фотографії створюють цілісний образ нареченої. Яким буде цей образ - питання таланту самої героїні дня або її стиліста.

Атмосфера фотосесії.
Заклопотаність і роздратованість молодят, їх родичів та гостей здатна зіпсувати роботу талановитого весільного фотографа. Для того щоб виключити подібні емоції в цей день, досить довірити вирішення всіх організаційних питань хорошому весільному агентству. Воно візьме на себе всі клопоти, пов'язані з транспортом, кухнею, оформленням документів в РАЦСі і розвагою гостей. Залиште собі лише свято, переклавши буденну роботу на плечі фахівців!