Підгузники замість весілля

Півзахисник мадридського «Реалу» Кріштіану Роналду зізнався, що не поспішає одружуватися на російській моделі Ірині Шейк. Хоча заперечувати цю можливість португалець не став. «Хто знає, може бути одного разу я прокинуся і вирішу, що пора женитись, - зізнався Роналду. - Але поки ще занадто рано про це говорити ».

У Кріштіану вже є дитина, від 20-річної британської студентки. У своєму останньому інтерв'ю він охоче розповів про сина. «Я можу купить подгузники , часто навіть сам міняю йому їх, - не без гордості заявив футболіст. - Звичайно, це не найбільш улюблене моє заняття, але нічого не поробиш».

«Я б хотів, щоб мій син пішов по моїх стопах і став футболістом. Але я не буду на цьому наполягати. Подивимося, що станеться. У будь-якому випадку, вирішувати йому, коли він виросте. Я втручатися не буду », - додав півзахисник.

Слід також зазначити, що багато футболістів зі світовим ім’ям створили нещодавно сім’ї. Найбільша футбольна сім’я, це сім’я Рауля Гонсалеза. У нього 5 дітей: сини Уго, Хорхе, близнюки Матео і Ектор, донька Марія.