Перші покупки після весілля

Перші покупки після весілля

Ні для кого не секрет, що майже 100% молодят бажають отримати у подарунок на весілля ... гроші! Весілля - справа дуже затратна, яка здійснюється іноді в кредит. А подарунки у вигляді грошових купюр зобов'язані цей кредит погасити.
Але бувають часом більш оптимістичні ситуації, коли молоде подружжя за рахунок подарунків мають можливість не тільки розрахуватися з боргами, а й зробити великі покупки. В такому випадку, грошові весільні подарунки стають своєрідною інвестицією у майбутнє молодої сім’ї.

Варто зауважити, що покупкою номер один після весілля сміливо можна назвати аудіо, відеотехніку: відеоплеєр, домашній кінотеатр або телевізор. Мабуть, цими надбаннями молоде подружжя готуються до перегляду свого весільного фільму.

Далі по популярності йде інша велика побутова техніка: пральна машинка, мікрохвильова піч, холодильник і кондиціонер. М'які меблі - теж хороша покупка, особливо якщо молодята будуть жити у новій власній квартирі. Якщо говорити про придбання меблів, то відмінні шафи купе - це те, що треба після весілля. Не варто думати, що якісні та оригінальні шафи купе можна купити тільки за дуже високими цінами. Існує багато виробників, які пропонують економічні та стильні варіанти.

Часто молодята за весільні подарунки не тільки купують м'які меблі, але й роблять ремонт в квартирі. Ще частина молодят зізналася, що на весільні гроші збирається купувати одяг і взуття один для одного.
А на що Ви витратите свої весільні гроші?