Парад наречених 2012 у Львові

Парад наречених 2012 у Львові

Цього року у Львові планують організувати грандіозне свято – парад наречених. Під час проведення цього параду організатори планують встановити світовий рекорд. Щоб цього досягти потрібно одночасно зібрати понад 500 дівчат та жінок у весільному вбранні! Організатори вірять, що це їм під силу. Ці новини Львова стануть надзвичайно актуальними для львів’ян та гостей нашого міста!

Планувалося, що цьогорічний парад наречених відбуватиметься в той час, коли Львів приймає Євро 2012. Таким чином, величезна кількість футбольних фанатів, які приїхали до Львова, щоб підтримати свою команду, зможуть стати свідками цієї феєричної події, а, можливо, моменту встановлення світового рекорду. Однак, наразі з’явилася свіжа інформація про те, що, можливо, парад наречених у Львові перенесеться на серпень у зв’язку з певними організаційними причинами, пов’язаними із проведенням Євро 2012 у Львові. Орієнтовна дата проведення 25 або 26 серпня.

Організатори події запрошують усіх бажаючих взяти участь у параді, бо тільки спільними зусиллями можна організувати найбільший у світі парад наречених. Таким чином, увага журналістів у Львові буде прикута до красунь-наречених, які крокуватимуть вулицями нашого чудового міста у весільних вбраннях. Серед учасниць параду будуть не тільки львів’янки, а й представниці з усієї України. Можливо, будуть також учасниці з-за кордону.

Це грандіозне дійство, без усякого сумніву, стане головною весільною подією року у місті Львова. Не зважаючи на те, що парад наречених у Львові відбуватиметься уже третій раз, таких масштабів святкування цього параду Львів ще не бачив. Організатори обіцяють нам таке видовище, якого ще не було ні разу у світі. Якщо ж Вам не вдасться відвідати парад наречених у Львові, не засмучуйтеся, адже Ви завжди можете, прочитавши новини Львова, дізнатися всі тонкощі і моменти цього параду, а також побачити фото звіт.

Організатори запрошують усіх бажаючих стати маленькою, але такою важливою частинкою цієї весільної легенди. Лише раз в рік у Львові кожна з дівчат може долучитися до цієї неймовірної пригоди і ще раз або вперше одягти таку красиву весільну сукню. Прогулявшись вуличками Львова під об’єктивами камер журналістів, кожна з учасниць відчує шалені емоції, драйв та неповторну енергетику свята.

Маршрут наречених пролягатиме з площі Ринок через вул. Сербську, до пам'ятника Д. Галицькому і площі А. Міцкевича. Завершиться парад біля Оперного театру. Все дійство, як стверджують організатори, триватиме близько трьох годин.

Сподіваємося, що львівська погода нас не підведе і порадує яскравим сонечком.

Кожна з учасниць матиме також час для проведення індивідуальної фото сесії. Це надзвичайно важливо саме для тих учасниць, які вперше приїдуть до міста Лева.

Щоби дізнатися більш детальну інформацію про організацію параду наречених у Львові, долучіться до спільноти в "Вконтакте". Знайти її можна легко, просто задавши в пошуку фразу "Збираємо найбільший в Світі парад наречених".