Оригінальна ідея: голосові привітання на телефон

Оригінальна ідея:голосові привітання на телефон

Голосові привітання пригодяться тим, хто просто обожнює радувати радість та гарний настрій своїм друзям, рідним і близьким. Як же це працює? Давайте розберемося.

Голосове поздоровлення на телефон – це оригінальна форма подарувати кілька приємних хвилин іменинникові, ювіляру, молодій парі тощо. Здивуйте своїх друзів, привітайте їх з будь-яким професійним святом, днем Народження або з Новим Роком, з днем весілля замовивши жартівне поздоровлення від знаменитості, прикольне поздоровлення-жарт, музичне або поздоровлення у віршах. Вибір найрізноманітніших поздоровлень надзвичайно великий!

Тільки уявіть собі таку картину: свято в розпалі, столи ломляться від смачних частувань, всі гості вже в зборі і готові повеселитися. І ось, ведучий свята або тамада встає і робить таке оголошення: «Увага! Всім встати! Зараз ви почуєте вітання від президента!» На телефоні включається режим «голосного зв'язку» і всі гості з подивом вислухують поздоровлення. Іменинник у шоці, всі в захваті, свято вдалося!

Справа в тому, що замовляючи звуковые поздравления с днем рождения, ви можете самі призначити точний час, у котрий воно пролунає. Так що все можна спланувати заздалегідь і включити пункт «Голосове поздоровлення від Вірки Сердючки, Алли Пугачової і т.д.)» у святкову програму будь-якого застілля.

Цікаво ще й те, що серед поздоровлень є і персональні поздоровлення по іменах. Кожному буде приємно, коли знаменитість звернеться до нього по імені і особисто привітає його зі святом. Також можна замовити звуковые розыгрыши для людини з відмінним почуттям гумору.

А що робити, якщо телефон іменинника недоступний, лінія зайнята або людина просто не бере трубку? Нічого страшного! У цьому випадку система буде додзвонюватися з наростаючим тимчасовим інтервалом, поки запис не буде прослуханий.

Оплата дзвінків провадиться по СМС, причому платить тільки той, хто поздоровляє, а для одержувача вхідний дзвінок абсолютно безкоштовний, не залежно від того, у якій країні він живе.

Такі дзвінки можна здійснювати в усі країни світу, за винятком деяких островів Океанії, де є тільки супутниковий зв'язок.

Ви можете прослухати на сайті http://zvukovye.ru/ різні звукові повідомлення і вибрати найкраще. Включіть звук у себе в колонках і зробіть вибір, потім введіть у рядок номер телефону, виберіть, у який час повинен пролунати дзвінок і натисніть кнопку «Відправити». Потім можете вибрати країну і відправити СМС на зазначений у віконці номер.

Ось і все, спробуйте прямо зараз здивувати кохану людину або друга голосовим повідомленням, а потім напишіть у коментарях під цією статтею як все пройшло. Мені дуже цікаво дізнатися ваші відгуки!