Організація весільного банкету

Організація весільного банкету

Банкет є, як правило, невід'ємною і завершальною частиною весільного дня. І для того, щоб поставити ефектну крапку у святкуванні об'єднання двох сердець, необхідно до нього заздалегідь підготуватися.

Важливим критерієм вибору місця гулянь є кількість запрошених гостей. Виходячи з цього, вже можна визначити коло закладів, де всі гості помістяться, і з комфортом проведуть цей вечір.

Найчастіше, вибір молодят, або тих людей, хто займається організацією весілля, припадає на кафе і ресторани.

З керівництвом закладу необхідно обговорити наступне:

1.Кількість місць (по числу запрошених гостей, тим більше, що в останній момент хтось не зможе прийти).
2.Час, на який можна орендувати зал.
3.Меню (що можна принести свого, які страви вам би хотілося бачити на святковому столі).
4.Оформлення банкетного.
5.Чи є у них жива музика (свій ді-джей), або ж можна привести своїх музикантів.
6.Ну і, звичайно ж, вартість усіх послуг.

Якщо ж хочеться чогось незвичайного, то застілля можна організувати на базі відпочинку, або ж на природі (попередньо ознайомившись з прогнозом погоди на день весілля). Тоді заздалегідь необхідно подбати про транспорт для доставки всіх гостей до місця банкету і найняти кухарів і офіціантів.

Є ще один, більш простий, але набагато більш витратний варіант - звернутися в одне з численних агентств, що займаються організацією весіль. Тоді всі питання щодо організації банкету вони візьмуть на себе. Вам залишиться лише тільки обговорити з ними всі умови.

Тільки пам'ятайте, що краще все робити заздалегідь, тому що чим ближче день весілля, тим більше шансів почути «вибачте, але цей день у нас уже зайнятий», і все менше хороших варіантів залишиться Вам на вибір (якщо вибір взагалі вже до цього часу залишиться ).

Без сумніву ідеальним місцем для проведення весільного банкету є банкетний зал "Елен". Подивитися фотографії закладу та дізнатися всі умови Ви можете на сайті http://elen-hall.com/.