Оформлення весілля повітряними кульками

Оформлення весілля  повітряними кульками

Практично на кожне весілля сьогодні замовляють кульки, щоб підкреслити саму подію, додати банкетному залу святковості.

Повітряні кульки у вмілих руках - найбільш демократичний і незмінно виграшний спосіб декору. Звичайно, можна надути сотню кульок самостійно і самотужки розвісити їх по стінах, але це скоріше буде нагадувати ранок, ніж свято чарівного поєднання закоханих серць.

Найкраще замовляти прикрасу залу завчасно - не пізніше, ніж за місяць до Вашого торжества. Менеджер повинен виїхати на місце, оглянути обраний Вами банкетний зал, щоб з урахуванням особливостей інтер'єра підібрати дизайнерське рішення.

Будьте впевні, справжні професіонали своєї справи запропонують безліч варіантів, які підходять як до колірної гами, так і до особливостей приміщення. Але можна придумати і індивідуальний макет оформлення залу, вигадати нові композиції.

Якщо Вас цікавлять воздушные шары киев, то зайдіть на портал reshar.com. Там Ви знайдете безліч варіантів оформлення Вашого весілля повітряними кульками.

Традиційно на весілля замовляють серця. Але якщо ви хочете підкреслити індивідуальність Вашої пари, як весільний символ можна вибрати іншу фігуру або скласти цілу композицію з кульок.

Наприклад, дуже красиво виглядає такий елемент оформлення як «куля в кулі». Завдяки таким оригінальним рішенням, декор залу виглядатиме більш дорогим і вишуканим, хоча насправді за вартістю це не дуже накладно.

Клієнтам, які хочуть зробити своє весілля неповторним, можна замовити вишукані весільні арки, прикрашені живою зеленню, квітами і повітряними тканинами, оригінальні композиції, у тому числі і з нанесенням на кульки індивідуальних написів, декорування стільців чохлами з бантами.

Якщо зал невеликий, то варто відмовитися від масивних композицій, краще додати легкості в просторі, наприклад, розмістити кульки прямо під стелею. Однак не варто заповнювати кульками все вільне місце. Саме невеликі композиції роблять оздоблення залу по-справжньому вишуканим.

Якщо в приміщенні високі стелі, навпаки, можна розміщати масивні конструкції, наприклад, зробити панно з іменами молодят або весільну альтанку.

Вдалого Вам весілля!