Оформлення весілля квітами

Оформлення весілля квітами

Організація весільного торжества обов'язково передбачає вирішення питання оформлення його квітами. Саме темі оформлення весілля квітами присвячена ця стаття.

Весільне оформлення квітами
- це оздоблення квітами банкетного залу, весільного кортежу, місця проведення весільної церемонії, і на останок це бутоньєрка нареченого і букет нареченої. Все це – невід’ємні атрибути кожного весілля. Саме за допомогою таких важливих елементів створюється стиль свята і його атмосфера. На організацію весільного декору молодята, як правило витрачають багато сил та коштів. Весільна флористика - важлива частина тривалого процесу підготовки. Якщо ви хочете, щоб все було оформлене професіоналами на вищому рівні, то зверніться до відповідної флористичної компанії.

Загалом розрізняють п'ять «весільних» стилів:

  • декоративний;
  • паралельний;
  • формо-лінійний;
  • вегетативний;
  • «форма».

Відмінна риса декоративного стилю - елемент чіткого кола. Круглий і спадаючий букети нареченої виконуються саме в цьому стилі. Для об'ємних композицій, що прикрашають інтер'єр і стіл, у декоративному стилі обов'язкове застосування посудини (низька ваза, піднос) з «оазисом», в якому можна побачити форми двох обручок або форму серця.

Якщо весільне торжество проходить за містом, то найбільше підійде вегетативний стиль оформлення квітами. По техніці виконання він схожий на декоративний. Але відрізняється від нього тим, що крім квітів і листків використовуються камені, гілки, кущі, шишки. А посудиною для композиції може стати, наприклад, розрізаний кавун.

Формо-Лінійний стиль зовсім не схожий на попередні. Основа його - лінія, що створює форму букета або композиції. Якщо ви витягнете центральну квітку нагору, то вийде вертикальний букет, а якщо долілиць - спадаючий.

Всі ці три стилі можна використовувати при складанні букета нареченої, для прикраси автомобіля, на якому поїдуть молодята. А ось два останніх стилі не застосовують в оформленні автомобіля. Незважаючи на це, паралельний стиль дуже популярний в оформленні залу, у якому проводиться весільне торжество. Композиції в такому стилі добре виглядають в посудинах різної форми: серця, кола, ромба.

Сьогодні в оформленні весільного залу широко використовують підвісні кульки, піраміди і колони із квітів. Це і є стиль «форма». Рослини повинні бути однієї висоти, тому їх нерідко обрізають, залишаючи, коротке стебло, що дозволяє задіяти і зламані квіти, не придатні для складання букета.