Одяг на весілля для гостей: як одягтися правильно?

Весілля – найяскравіше свято в житті молодят. Наречена з захватом слухає останні напутні поради, вибирає весільне плаття, а наречений - свій найбільш офіційний костюм.

Але не тільки винуватці урочистостей зайняті підготовкою до цього дня, а й гості теж. Так який одяг на весілля підійде для гостя?

Одяг на весілля - гості, не переборщіть!

Чоловікам варто одягти костюм, сорочку і краватку, бажано в одному тоні. Чоловічий одяг на весілля допускає клітинку, смужку. Сорочка повинна бути світлих тонів, а краватка гармоніювати з кольором костюма. Туфлі теж підбирайте в тон або можете зупинити свій вибір на чорному кольорі, який підійде до всього.

Одяг на весілля для гостей: як одягтися правильно?

Жінка також повинна бути ошатна і незрівнянна. Одежда для девушек та жінок на весілля допускає плаття яскравих тонів. Не забувайте, що на весіллі ви будете танцювати і брати участь у конкурсах, тому плаття повинне бути зручним, не стримувати рухів.

Теж стосується і взуття: туфлі або босоніжки не повинні створювати вам дискомфорт і швидко втомлювати. Надягніть краще невисокий каблук, це значно знизить імовірність травм. Візьміть із собою маленьку сумочку - клатч, туди можна покласти трохи косметики і серветки.

Одяг на весілля для гостей: як одягтися правильно?

Макіяж нехай буде святковий, але не занадто екстравагантний. Не варто одягати багато прикрас, краще підібрати тандем: сережки і браслет, кольє і каблучка і т.п. Ваші парфуми не повинні вбивати наповал всіх навколишніх, варто вибирати легкі аромати.

Одяг на весілля для гостей: як одягтися правильно?

Дитячий одяг на весілля

Дітей на весілля батьки намагаються одягти так само святково, щоб сформувати в них почуття смаку. Буде добре, якщо чадо саме вибере собі святковий дитячий одяг, керуючись своїми уявленнями. Красивий одяг для хлопчика важливий не менш, ніж для дівчинки - хлопчикові можете купити фрак і сорочку з метеликом, але про всякий випадок купіть ще одну сорочку, якщо перша забрудниться. Для дівчат є маленькі плаття яскравих кольорів. Одягніть туфельки в тон.

Одяг на весілля для гостей: як одягтися правильно?

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам бути найкрасивішими гостями на весіллі ваших близьких і друзів.