Обираємо ресторан для весілля у Львові

Обираємо ресторан для весілля у Львові

Пропоную сьогодні з усіма подробицями обговорити те, як повинен у Львові виглядати ресторан, який ви вважаєте ідеальним для проведення весілля. На мою думку, почати обговорення потрібно з визначення кількості гостей, яких ви збираєтеся запросити. Виходячи із цього пункту, слід в першу чергу вибирати місце для святкування одруження, тому що на дуже велику кількість відвідувачів розраховані далеко не всі весільні ресторани Львова. Якщо у вас більше 150 або 200 родичів і друзів, то підійдуть бенкетні зали тільки декількох закладів.

На наступному етапі потрібно обміркувати перелік блюд весільного бенкету. Не варто для весільного торжества зупинятися на ресторанах з чітко вираженою національною кухнею. Для будь-якого весілля підійде меню, яке включає прості і універсальні блюда.

Вибравши місце реєстрації шлюбу, потрібно перевірити, наскільки віддалений обраний вами ресторан від дому, де ви живете, і від РАЦСу. А оренда ресторану за межами міста припустима тільки в крайніх випадках. Не всім буде зручно таке розташування ресторану. Тоді Вам доведеться подбати про транспортування гостей до місця святкування. Ресторани в районах, де багато зелені, цілком підійдуть для вашого весілля.

На останньому етапі вибору ресторану варто ознайомитися з інформацією про те, чи вже проводилися в даному ресторані весілля,і знайти відгуки про цей ресторан. Для цього найкраще знайти сайт ресторану в Інтернеті і почитати відгуки в гостьовій книзі. Адекватні відгуки можна також знайти на інформаційних львівських сайтах весільної тематики. Але навіть при позитивних відгуках про цей ресторан, обов’язково потрібно сходити туди і переконатися самому, що цей ресторан підійде для вашого весілля.

Вдалого Вам вибору!