Нижня білизна: таємні фантазії в шовку і мереживі

Нижня білизна: таємні фантазії в шовку і мереживі

Традиційно найбільш популярним матеріалом весільної білизни, яка одягається під весільне плаття, вважається атлас і мереживо, адже саме в цих матеріалах поєднується чуттєвість і ніжність, які так властиві і необхідні для першої шлюбної ночі. Вигадливі візерунки мережива не тільки розбурхують фантазії чоловіків, але й дають можливість його власниці відчути себе королевою. Біле мереживо поєднує у собі магію розкоші, сексуальності і сліпучої білосніжної краси. Комплекти білизни з атласу і натурального шовку завжди виглядають дуже дорого, шикарно, змушуючи чоловіка домальовувати у фантазіях деталі.

У день весілля особливим повинен бути не тільки верхній одяг, але й нижня білизна. Виглядати неперевершено Вам допоможе інтернет-магазин нижньої білизни http://milavica.info. Великий вибір бюстгалтерів, трусиків, корсетів, підв'язок і багато чого іншого Ви знайдете тут. І при цьому Вам не потрібно витрачати час на нескінченні пошуки білизни в магазинах.

На якому би варіанті ви не зупинили свій вибір, підкреслити красу декольте може допомогти правильно і по розміру підібрана модель бюстгальтера. Конструкція Push-up завжди добре підтримує і піднімає груди, візуально створюючи звабні округлості у вирізі плаття. Якщо ж ваше весільне плаття з повністю відкритою спиною, то одним з варіантів можуть стати спеціальні чашечки тілесного кольору з матеріалу, здатного приклеюватися до шкіри, фіксуючи груди, злегка збільшуючи їх і надаючи форму.

Що ж стосується нижньої частини вашого гардероба, то у виборі трусиків також можна керуватися особливостями фігури. Всі моделі із заниженою талією будуть найбільш виграшним способом підкреслювати тонку талію і вузькі стегна. Трусики із завищеною талією, навпаки, більше підійдуть панянкам з формами, візуально витягуючи силует і приховуючи проблемні зони.

Але головним у виборі білизни назавжди залишаться три основні правила:

  • білизна повинна бути підібрана по розміру;
  • вам повинно бути зручно в обраному комплекті;
  • саме в цій білизні ви повинні почувати себе королевою!