Нижня білизна нареченої

Нижня білизна нареченої

Усі жінки знають, яку магічну дію має гарна нижня білизна. Кожна наречена повинна приділити увагу не тільки вибору весільного плаття, але й вибору весільної нижньої білизни.

На всіх наречених, як правило, весільне плаття виглядає чудово, але часто секрет цієї пишноти знаходиться в дещо іншому, що приховане від людського ока. Завдяки нижній білизні весільне плаття виглядає на нареченій бездоганно. Найбільшою популярністю для весільного торжества користуються: корсет, боді, комбідрес і роздільні комплекти.

Найчастіше наречені для весільного торжества вибирають корсет. Це й не дивно - корсет формує чудову поставу і надає надзвичайну жіночність, шляхетність і витонченість ході. Також корсет допомагає створити ефект стрункості і підтягнутості. Сучасний корсет - це бюстгальтер «на кісточках» поєднаний з боді із щільної тканини, що доходить до лінії середини стегна. До нижньої частини корсету при бажанні можна приєднати пажі - спеціальні стрічечки тасьми для панчіх. Взагалі, корсет – найбільш сексуальний і ефектний вид нижньої білизни.

Зробити фігуру ідеальною допоможе не тільки корсет, але й боді і комбіндреси.

Вибираючи нижню білизну для весільного вбрання, не забудьте і про аксесуари та інші не менш важливі деталі Вашого образу - панчохи, підв'язку. Без цих деталей Ваше весільне вбрання не буде повним, і до того ж саме до цих деталей Вашого вбрання буде прикута увага всіх гостей під час ритуального кидання підв'язки в сторону неодружених чоловіків. І не забувайте, що при виборі колготок або панчіх необхідно враховувати стиль Вашого весільного плаття. Наприклад, ажурні колготки або панчохи ідеально підходять для бального, пишного плаття. У той час як тонкі однотонні колготки добре підійдуть для весільного плаття більш простого покрою, а новомодні панчохи або колготки відмінно поєднуються з оригінальними і сміливими фасонами весільних суконь!

Ну, а якщо Ви хочете остаточно вразити свого обранця, то зверніть увагу на елітну нижню білизну. Звичайно ж, така білизна дорожче коштує, але раз у житті це можна собі дозволити. З такою нижньою білизною Ваша перша шлюбна ніч стане просто незабутньою казкою!