Науково-технічний прогрес і весілля

Науково-технічний прогрес і весілля

Ми не можемо сьогодні уявити весілля без мобільних телефонів, відеооператора з камерою, діджея, світлових ефектів. Все це прикрашає або ж псує сучасні весілля. Але це - третє тисячоліття!

Звичайно, весілля 90-х років проводилися по радянському шаблону: віршики, дипломи, вручення звань тещі, свекрусі, тестеві і свекрові, перевдягання в циганів і так далі. Наприкінці 90-х почали проводитися весілля в європейському стилі, привносячи у програму весілля все нові і нові вигадки, так звані, фішки.

Про те, що нового з'явилося у весіллях XXI століття можна перераховувати нескінченно довго, я ж хочу зупинитися на досягненнях науково-технічних і про їхній вплив на перебіг весільного торжества.

Мобільні наречені

Як люди раніше поздоровляли молоду сім'ю? Приїжджали з далеких міст на весілля, надсилали вітальні телеграми, із трепетом дарували весільні подарунки… Сьогодні телефони є майже у кожної людини і це не могло не вплинути на атмосферу весілля! Сучасні наречені увесь весільний день знаходяться на зв'язку і приймають привітання. З одного боку – це чудово, можна почути щирі та радісні слова від тих людей, які живуть дуже далеко і не змогли приїхати на Ваше весілля, а з іншого боку – так і все своє весілля можна пропустити. Деякі молодята віддають свої телефони на час весілля своїм свідкам (дружці і дружбі) – теж варіант!

Відеографи, відеооператори, художники…

Прийшов час відеооператорів і фотографів! Купив камеру – і вже творець, творець шедеврів! Часто сьогодні можна почути скарги професійних відеооператорів на те, що ринок заполонили непрофесіонали з дорогою професійною технікою!

Сьогодні дійсно непросто відрізнити майстра від дилетанта. Складно, але можна!

Весільний фільм на швидку руку…

Пам'ятаєте час, коли після церемонії розпису в Загсі, гості відразу могли переглянути відеокадри. Усім здавалося це якоюсь фантастикою: треба ж, тільки зняли вже показують…Сьогодні весільні відеографи дивують ще більшою оперативністю.

За весільним столом в ресторані гості мають можливість переглянути не просто знятий під час весільної прогулянки матеріал, а відформатований, змонтований, з накладенням музики, тексту і т.д. – фактично повноцінний весільний фільм!

Ось так спритними і вмілими стали представники весільної індустрії завдяки науково-технічному прогресу.