Нас познайомили батьки ...

Нас познайомили батьки ...

Колись батьки домовлялися між собою про майбутній союз своїх дітей. Такі шлюби укладалися повсюдно. Вони були досить міцними і щасливими. Втім, в деяких країнах ця традиція живе і досі. Більшість молодих людей у наш час, як правило, вільно вибирає свою другу половинку, і кількість розлучень збільшилася. Може батькам видніше, хто буде гідним партнером для їхньої дитини?

За відповіддю на це питання я вирушила до своєї свекрухи. Вона колись допомогла познайомитися мені і своєму синові. Ситуація була така ...

Мій майбутній чоловік переживав завершення чергових відносин: годинами валявся на дивані, переключаючи канали, мало їв і нудьгував. Дбайлива мама намагалася розворушити сина побутовими обов'язками, родинними дорученнями, але нічого не допомагало. Тоді вона вирішила діяти. Розпитала про те, які дівчата йому подобаються. Додала до цього образу якості, які на її думку були важливі і потрібні для побудови тривалих відносин. І відправила по сарафанному радіо запит - шукаю собі таку-то невістку ...

В той момент я розійшлася з хлопцем, тому пропозиція познайомитися з вільним серйозним чоловіком зацікавила. Номер мого телефону зусиллями майбутньої свекрухи потрапив на стіл до мого майбутнього чоловіка. Настав момент, коли він зважився подзвонити і познайомитися ... Далі зустрічі, прогулянки, побачення... І ось ми вже щасливі чоловік і дружина! А якби не активна і турботлива мама? .. У тому, що Ви познайомилися завдяки своїм батькам є свої плюси і мінуси, важливо розуміти їх, щоб зберегти свою справжню сім'ю.

Позитивні сторони:

  • у батьків є досвід сімейних відносин, їм видніші і зрозуміліші якості, норми, цінності, які важливі в шлюбі;
  • вони знають особливості характеру власних дітей;
  • можуть неупереджено оцінити конкретну людину.

Негативні сторони:

  • особливо активні і відповідальні батьки можуть вирішити, що мають право контролювати Ваші взаємини;
  • можливо, Ви будете менше цінувати свій союз, так як зусиль для його створення було витрачено не так уже й багато.

Напевно, не так важливо, хто, як і за яких обставин познайомив Вас. Головне, що Ви сподобалися один одному і стали щасливими! Ну а якщо не вийшло, що ж, залишиться досвід такого знайомства, а батьки заспокояться - адже вони хоча б спробували Вам допомогти.

Також в останні роки стали популярними знайомства через інтернет. Якщо Ви вирішили спробувати і свою долю, то відвідайте сайт знакомств tabor.ru. Можливо, скоро Ви вже готуватиметеся до весілля і відчуватимете себе найщасливішою людиною в житті!