Нарощування волосся на весілля: новий образ за декілька годин

Нарощування волосся на весілля: новий образ за декілька годин

Дівчата часто мріють, щоб вчені винайшли чарівний шампунь, від якого волосся моментально стає довгим. Особливо такі мрії відвідують прекрасних дам напередодні весілля, коли хочеться мати нову, розкішну зачіску або просто постати перед усіма з розкішним розпущеним волоссям. Шампунь для моментального росту волосся людство поки не винайшло, але спосіб нарощувати волосся красиво і непомітно існує далеко не один. Як краще наростити волосся до весілля, - читайте в нашій статті.

Гаряче (капсульне) нарощування

Найбільш бюджетний і популярний спосіб нарощування волосся до весілля - капсульне нарощування. Для нього використовуються готові пасма штучного або натурального волосся, які з одного кінця мають маленькі смоляні капсули. Пасма кріпляться близько до кореня вашого власного волосся за допомогою спеціального приладу, схожого на плойку: він розплавляє смолу в капсулі і «спаює» накладне пасмо з вашим, рідним. Таке нарощене волосся при належному догляді носяться до півроку, легко піддається коригуванню в разі відростання і легко знімається без шкоди для вашого власного волосся. Мінуси даної технології: нарощені пасма можуть вичісуватися, а капсули - сповзати при неякісному закріпленні. Також при носінні волосся, нарощеного гарячим способом, не можна ходити в сауну: капсули просто розплавляться.

Холодне нарощування (іспанська технологія)

Більш непомітним штучне волосся буде при використанні технології холодного нарощування. В цьому випадку нарощувані пасма кріпляться до «рідних» за допомогою металевих кульок розмірів з бісеринку. Пасмо закріплюється біля кореня волоска, коли кулька-капсула затискається щипцями. В цьому випадку нарощене волосся практично не відрізняється від натурального - колір металевої капсули підбирається точно під колір волосся. Волоссю, нарощеному холодним способом, не страшні сауна і басейн, однак вони «бояться» частих укладок і неакуратного розчісування. Якщо Ви хочете зробити собі таке наращивание волос днепропетровск, то зайдіть також на сайт paradise.dp.ua.

Тресове нарощування

Безпечний і ефективний метод нарощування волосся до весілля - тресово нарощування. Готові, скріплені між собою пасма на спеціальній стрічці пришиваються до вашого «рідного» волосся біля кореня. Такий метод нарощування не шкодить вашому власному волоссю, а штучне волосся не вичісується, не сповзає і носиться до трьох місяців, а при необхідності може піддаватися корекції.