Наречена і поганий зір: що робити?

Наречена і поганий зір: що робити?

Зараз практично в кожному домі є комп'ютер та інша офісна оргтехніка та абсолютно у всіх є телевізор. Більшість свого вільного часу ми проводимо саме біля них, цим самим ми дуже сильно псуємо свій зір і носимо оптичні окуляри.
Дуже важко відновити втрачений зір. Повністю запущений зір відновити може і не вдасться, але зробити набагато кращим його можливо. Але для відновлення зору необхідно трохи терпіння і вільний час (хоча б трохи).

Мабуть, найлегшим початком на шляху до відновлення зору є гімнастика для очей.

Пропонуємо Вам виконати декілька нескладних вправ, які допомагають не тільки м'язам очей, але й циркуляції крові. Виконують їх в будь-який вільний час і будь-якому місці, адже вони займають не більше десяти хвилин. Інтенсивно закрийте очі на кілька секунд і різко відкрийте. Зробіть так разів десять. Якщо ви сидите в приміщенні то знайдіть кути, за допомогою кутів виконувати вправу легше. Спочатку подивіться на правий кут, потім переведіть свій погляд на лівий кут, з лівого кута опустіть свій погляд на нижній лівий кут, потім подивіться на нижній правий кут і потім знову на правий кут зверху, у вас як би виходить прямокутник. Виконується близько восьми разів. Наступна вправа робиться так: пильно подивіться на кінчик свого носа, потім подивіться вгору, на стелю. Зробіть так десять разів. Після всіх вправ необхідно спокійно закрити очі на півхвилини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фізичні вправи для майбутніх наречених

Вітаміни для очей

Вашому організму потрібні вітаміни і особливо вони необхідні вашим очам. Для ваших очей необхідний лютеїн і зеаксантин. В аптеках ви можете знайти вітаміни для зору, в яких знаходяться ці речовини. Вони покращують гостроту зору, також допомагають кровообігу, і зміцнюють судини. Обов'язково приймайте також інші вітаміни. Перед тим, як придбати будь-які ліки, бади чи вітаміни проконсультуйтеся з лікарем! Якщо ж Вам все-таки порадили придбати ліки, то советуем купить БАД для зрения Vision тут. Інтернет-магазин ezo-market.com.ua пропонує низькі ціни і високу якість!

ДІЗНАЙТЕСЯ: Усмішка нареченої. Як вирівняти зуби перед весіллям?

Лікування за допомогою медицини

Тепер в аптеках можна знайти різні краплі або таблетки, які допомагають підтримати гостроту зору. Не приймайте ці препарати самі, тільки за призначенням лікаря офтальмолога.

АКТУАЛЬНО: Усуваємо недоліки шкіри обличчя перед весіллям