Молодятам на замітку - весілля в екстремальних умовах

Молодятам на замітку - весілля в екстремальних умовах

Часто молоді пари не хочуть, щоб їхнє весілля було схоже на мільйон інших весіль - з тамадою, гостями, борщами і викупом. Хочеться чогось романтичного, світлого, чогось такого, що могло б запам'ятатися на все життя. Тому усе більше і більше молодих пар прагнуть укладати шлюби не у звичайних Загсах а, наприклад, на березі теплого моря, або на величній скелі, або може бути - під водою, з аквалангами, і всі гості в гідрокостюмах. А може бути їхнє весілля - це стрибок з літака втрьох - наречений, наречена і відважний священик, що прямо в повітрі зв'яже їх невидимими, але міцними вузами шлюбу.

Однак для тих, кому такий екстремальний підхід здається занадто небезпечним або екстравагантним, є чудовий вихід, який називається бізнес авіація.

Що ж це таке, і в чому її переваги?

Весь секрет у тому, що Ви можете орендувати літак, який стане Вашим готелем у небесах. Тут все настільки комфортно, красиво, затишно, що й 5, і 10 годин польоту можуть пройти для вас непомітно. Тільки уявіть: невеликий приватний літак. Наречений, наречена, свідки - сідають у літак і летять у теплу країну.

Оренда літака - процедура винятково приємна і необтяжлива. Виберіть будь-яке місце на карті - і літак доставить вас туди точно в термін! Сьогодні ви в Україні, а через 10 годин - в Австралії! Купаєтеся в океані, годуєте з рук кенгуру, ночуєте в найкращому готелі. А зранку - сідаєте знову в літак і летите... у Канаду! Любуєтеся Ніагарським водоспадом, суворими північними пейзажами. Це буде найкраща подорож у вашому житті.

Практично єдиним недоліком такого транспортного засобу є його висока вартість оренди. Дорожнеча палива, оренди злітно-посадкової смуги, експлуатація досить дорогої повітряної машини. Але якщо ви або ваші батьки досить забезпечені люди - вас не повинні турбувати такі проблеми. Замовлення літака може вирішити багато транспортних проблем, і заощадити ваш дорогоцінний час.