Мода в світі весільних фотографів

Мода в світі весільних фотографів

А як невинно все починалося, коли то наречена на долоньці, або пара йде в далечінь по алеї… Але час біжить вперед і такою наївністю та банальністю клієнта вже не зачарувати.

Доводиться бути винахідливим, щоб створювати щось дійсно цінне та цікаве. І понеслося весільні альбоми, слайд шоу, весільні книги, різноманітні ефекти в Photoshop, створення колажів і т.д.

І знову безвихідь, рівно через пару тижнів мода поглинає мегаполіси, і фотографії йдуть під штамп.

Ну не біда, де наша не пропадала сказали весільні фотографи. І пішли в хід рольові сюжети, від простих: підстрибнули, подивилися, до більш складних - маски, костюми, всілякий реквізит.

В даний час все завалено фотографіями з однорідною "гламурною" сепією, або звичайними фотографіями з піднятими до небес кольорами. Виходить, що нове – це добре забуте старе, пора повернути чорно біле весільне фото з яскраво вираженим "художнім" зерном.

І якщо читаєте цю статтю ви, майбутні молодята, пам'ятайте, що єдиною неповторною "фішкою"весільної фото сесії є ви самі, ваші погляди, ваш вигляд, ваше сприйняття один одного. Вираз очей людини завжди унікальний, і ні одна програма не зможе створити те, що ви можете зіграти мімікою на своєму обличчі за декілька секунд.

І тут парадоксальна ситуація, існує велика кількість шкіл весільного танцю, де вас навчать мінімальним рухам, які будуть досить ефектно виглядати, а так як ми всі люди, то танець кожної пари буде унікальний, і не повторний.

Цілком можливо незабаром з'являться експрес курси професійної весільної зйомки, де за 2-3 заняття вам зможуть дати деякі поради в подачі себе перед камерою, або як мінімум знімуть шок при наведенні на вас величезних об'єктивів.

Що можна порадити зараз? Основні проблеми йдуть з психологічної точки зору, тому не пошкодуйте 3 – 4 годинки Вашого часу, попросіть знайомих взяти фотоапарат, і познімати вас удвох, розіграйте сцени, які вам сподобалися з весільних галерей.

При перегляді цієї серії ви побачите безліч дрібниць, які вам не подобаються в собі, і які ви не помічали в процесі зйомки.

При подальшій роботі весільного фотографа ви вже будите контролювати себе, свої жести і міміку, і повірте витрачені пів дня на репетицію, дадуть результат більш вражаючий, ніж всі модні фішки сезону.

Але не забувайте, що й фотограф, якого Ви запрошуєте на своє весілля, повинен бути справжнім професіоналом. Ця людина повинна також відчувати і розуміти те, чого хоче пара і зуміти реалізувати все це на фотографії. Відвідайте сайт biblyj.com і Ви побачите, як свадебный фотограф Олег Библый вдало поєднує власний професіоналізм і справжні емоції молодят, створюючи неперевершені фото шедеври!