Мода на весільне взуття восени та взимку 2011-2012

Якщо ви призначили церемонію одруження на холодну пору року, то необхідно ретельно підготуватися до цієї події. Особливу увагу варто приділити весільному взуттю.

Ваше весілля відбудеться восени або взимку. Весілля в цей час вносить свої корективи в усе: вибір вбрання для нареченого і нареченої, місця проведення банкету і часу перебування під відкритим небом для фотосесії. Крім всіх цих турбот, вам ще потрібно зробити вдалий і модний вибір весільного взуття. Звичайно, можна одягнути і модельні туфельки, мотивуючи це тим, що основне святкування відбудеться в приміщенні. Однак, врахуйте, що в дощову погоду чи мороз у вас миттєво замерзнуть ноги, і замість веселої і щасливої нареченої на фотографіях буде синя від холоду особа з червоним носом. Крім того, якщо на вулиці буде лежати сніг, ви запросто зможете посковзнутися і впасти. Вам це потрібно?

Жіночі черевики, черевики або чобітки - ось вдалий вибір для весілля в холодну пору року. День одруження може виявитися дощовим, морозним або сніжним. Відповідно, для дощової погоди і пізньої осені, підійдуть черевики або черевики, ну а в мороз не варто відмовлятися від теплих чобітків. Ви зможете підібрати білі чоботи-панчохи або елегантні черевики з модною обробкою. У них вам буде тепло і комфортно, і в дощ, і в морозний день.

Багато наречених роздумують: одягати в холодну пору року взуття на підборах чи ні? Звичайно, все залежить в першу чергу від ваших власних уподобань. Деякі дівчата не уявляють собі життя без шпильок і спокійно бігають на височенних підборах навіть по ожеледиці. Інші, навпаки, навіть весною і влітку надають перевагу плоскій підошві.

Віддайте перевагу взуттю з натуральної шкіри, бо в іншому випадку ваші ноги можуть сильно замерзнути. Якщо ви плануєте носити ці черевики і після весілля, не купуйте ті моделі, які сильно прикрашені, наприклад, стразами і іншими аксесуарами. Зробіть вибір на користь класичних черевичків світлих тонів.

До речі, не забудьте розносити своє взуття. За кілька днів перед весіллям походіть у весільному взутті по кімнаті, щоб нога звикла до них. Ну, а на сам банкет в ресторані обов'язково захопіть красиві туфельки, щоб танцювати вільно і легко.

Бажаємо Вам вдалого весілля!