Медовий вікенд: Санкт-Петербург для туристів

Медовий вікенд: Санкт-Петербург для туристів

Санкт-Петербург знаменитий у всьому світі завдяки своїм пам'яткам. Багато шанувальників творчості письменників і поетів мріють відвідати їхні улюблені місця.

Навіть якщо ви в це місто потрапили у справах, а не з метою екскурсії, все одно доторкніться до його історичних цінностей. Навіть деякі готелі Санкт-Петербурга є пам'ятками архітектури, особливо це стосується тих, які розташовані в центрі міста.

Для більшості туристів Санкт-Петербург починається саме з Московського вокзалу, але не всі знають, що його будівля була побудована в середині дев'ятнадцятого століття. Обов'язково пройдіться по Невському проспекті. На ньому розташовуються деякі пам'ятки цього знаменитого міста: Строгановський палац, Спас-на-крові, Казанський собор, коні барона фон Клодта і інші відомі пам'ятники історії.

Якщо ви хочете цікаво провести свій медовий відпочинок, то можете відвідати екскурсії. В багатьох готелях Санкт-Петербурга вам радо допоможуть у цьому. Багато молодят важжає, що краще прогулюватися вулицями цього знаменитого міста самостійно з путівником у руках, ніж їздити екскурсійним маршрутом.

Якщо ви маєте намір відвідати Санкт-Петербург влітку, обов'язково покатайтеся на катері по його каналах і річках. На такий прогулянці ви побачите пам'ятки міста з іншого ракурсу та відчуєте справжню романтичну атмосферу цього величного міста.

До речі, якщо Вас цікавлять дешевые гостиницы санкт петербурга, то відвідайте портал svidomnanevu.ru. Там Ви знайдете багато цікавих пропозицій недорогого, але комфортного відпочинку економ-класу. Сподіваємося, що дні, проведені у Санкт-Петербурзі, запам’ятаються молодятам на все життя!