Медовий місяць в Криму: загадкова Алушта

Медовий місяць в Криму: загадкова Алушта

Крим - регіон з чудовою природою і унікальними культурними традиціями. Кухня, мистецтво, архітектура, вина - тут кожний знайде собі інтерес по душі! Якщо Ви вирішили провести свій медовий місяць в Криму, то пропонуємо Вам звернути увагу на Алушту.

Ще кілька десятиліть тому місто Алушта втілювало в собі казкову мрію про літній відпочинок на березі Чорного моря, реалізувати яку міг собі дозволити не кожний радянський громадянин. Сьогодні Алушта відкрила свої обійми всім бажаючим, і відвідати цей райський куточок можуть і молодята. До речі, якщо Вас цікавить алушта без посредников, то відвідайте також портал alushta-otdyh.com.

Чим приваблює молодят Алушта? Відпочинок у цьому чудовому кримському містечку наповнений сонцем, морем, цікавими екскурсіями. В Алушті безліч ресторанів, кафе, водних і спортивних розваг. Чудовий пляжний відпочинок дарує лагідне синє море. Алушта славиться чистотою пляжів і морської води. Тому сюди із задоволенням приїжджають туристи, які мріють про пляжний відпочинок і комфорт. Молодятам в Алушті запропонують усілякі розважальні заходи. Це морські прогулянки, дегустація кримських вин, нічні бари і клуби, атракціони і дискотеки біля моря, аквапарк, доглянуті обладнані пляжі, екскурсійні програми і багато чого іншого.

Алушта - невелике місто, населення якого становить 45,5 тисяч чоловік. Але це не заважає відпочивати там по повній програмі.

Своїми неповторними краєвидами вражають схили гори Демерджи, до речі там сподобається тим, хто вірить у привидів, тому що назва цього місця - Долина Привидів. Гірський масив Демерджи, напевно, один з найкрасивіших і найбільш мальовничих на всьому Кримському півострові. Вигляд навіть із не найвищої точки просто захоплює.

Медовий місяць у Криму за розумними цінами позитивно вплине не тільки на ваше здоров'я і настрій, ви також повернетеся додому культурно і духовно збагаченими, з новими силами і натхненням но довге щасливе сімейне життя.