Медовий місяць в Криму: сонячна Феодосія

Медовий місяць в Криму: сонячна Феодосія

Романтичний, загадковий і прекрасний півострів Крим немов створений для того, щоб дарувати закоханим відчуття гармонії і щастя. М'який клімат, ніжне сонце, тепле ласкаве море, мальовничі гори і цілюще морське повітря, насичене ароматом сосен і трав – всіма цими скарбами щедро ділиться зі своїми гостями кримська земля.

У Криму є багато комфортабельних котеджів, вілл і сучасних приватних пансіонатів, які пропонують своїм туристам відпочинок на найвищому рівні. І молодята, які мріють про першокласний відпочинок, без проблем знайдуть тут міні-готелі класу люкс, затишні комфортабельні вілли і комплекси елітних апартаментів. Але куди саме поїхати молодятам? Вибір настільки розмаїтий, що не важко і розгубитися. Сьогодні ми хочемо звернути Вашу увагу на східний берег Криму, зокрема на Феодосію. Якщо Вас справді зацікавить отдых приморск феодосия, то відвідайте також сайт feodosiya-otdyh.com.

Мало хто знає, але Феодосія має найдавнішу назву серед Кримських міст. Відомо, що Феодосію заснували греки ще в VI столітті до нашої ери, а її назва перекладається як «богом дана». І цей факт надає гарному курорту неповторний шарм.

Що б познайомитися з Феодосією ближче можна почати свій маршрут з найвідоміших визначних пам'яток міста, а це в першу чергу картинна галерея Айвазовського і літературно-меморіальний музей А.Гріна. Саме місто залишить про себе враження спокійного і комфортного курорту, у якому є все: лагідне море, піщані пляжі, мінеральні води, лікувальні грязі, популярні туристичні об'єкти і незвичайні пейзажі Східного Криму. Цей регіон вважається одним із найкращих районів для автотуризму з чудовою розмаїтістю пляжів. Через особливості клімату, тут немає Оксамитового сезону, але зате є безліч центрів екстремальних видів спорту і пізнавального туризму, тому приїжджати на відпочинок у Феодосію можна цілий рік.

Головне, пам’ятайте, що гарне весілля — це гарний початок нового життя, а гарний відпочинок в медовий місяць - це враження і приємні спогади на все життя!