Медовий місяць у Криму

Медовий місяць у Криму

Весільна подорож в Крим подарує вам стільки вражень, дозволить побачити таку кількість визначних пам'яток, що ви захочете повернутися на півострів ще не один раз.

Якщо ви збираєтеся одружитися, то питання весільної подорожі хвилює вас як ніколи. Але в наш складний час не завжди можна знайти кошти на поїздку в місто кохання - Париж або на те, щоб організувати надзвичайно красивий відпочинок на Бору-Бору. Однак сумувати (а тим більше лаятися зі своєю половинкою і/або батьками) не потрібно. Вирушайте в Крим, і ваш медовий місяць запам'ятається надовго. Безперечно, найкращим є отдых в судаке в августе. Більш детально про відпочинок в цьому курортному місті Ви можете дізнатися на сайті sudak-otdyh.com. Ідеальним періодом для поїздки на півострів є також пора весіль: вересень і жовтень. У цей час більшість щорічних туристів уже роз'їхалися, а море ще тепле і сонце гріє зовсім по-літньому. Практично будь-який куточок Криму багатий визначними пам'ятками. Романтичним особам підійдуть Новий Світ і Коктебель, любителям стародавності - Херсонес і Судак, туристи знайдуть собі в Кримських горах невичерпне джерело натхнення, ну а любителі інших активних видів спорту зможуть освоїти віндсерфінг, каякінг і дайвінг у місцевих водах.

Якщо ви мрієте про усамітнення з коханим, то варто зняти окремо котедж у Піщаному, в Алупці або Місхорі, або оселитися в міні-готелі на Фіоленті в Севастополі. Тут вас ніхто не потривожить, ви зможете насолодитися ніжністю і коханням один одного. Неперевершені краєвиди навколо зачарують Вас своєю красою, навіть непрофесійні фотографи легко одержать гарні фотографії. Втім, не виходити за межі готелю в Криму – це злочин. Закоханим варто відвідати Нікітський ботанічний сад, особливо в період цвітіння троянд, тюльпанів або хризантем. У численних парках: Лівадійському, Фороському, Партеніті, ви зможете влаштувати собі весільну фотосесію. Ну і, звичайно, цікавою буде архітектура палаців Південного берега Криму: Лівадійського і Масандрівського.

Якщо вас більше приваблює активний відпочинок в Криму, то доведеться робити складний вибір, вирішуючи куди відправиться в першу чергу. Кримські гори - це і Ай-Петрі з його скелями і печерами, і вулкан Карадаг, і Демерджи з таємничої Долини привидів, і неприступний Бабуган. Тільки в Криму ви зможете спуститися під землю і обдивлятися сталактити і сталагміти Червоної, Мармурової, Ялтинської, Скельської і деяких інших печер. Печерні міста Чуфут-Кале, Ески-Кермен і Мангуп-Кале нагадають про древні цивілізації, а в руїнах Херсонесу ви зможете відчути подих часу.