Медовий місяць у Криму

Медовий місяць у Криму

Перші дні і тижні після весілля - це, мабуть, найщасливіший час у подружньому житті. Потім з'являються клопоти, діти, і романтика іде на другий план. Але відразу після весілля є бажання і звичайно можливість побути удвох, тільки вдвох. Медовий місяць можна, звичайно, провести і вдома, але краще все-таки поїхати у весільну подорож.

Одним з найбільш привабливих варіантів є відпочинок у Криму. Особливо приємно провести медовий місяць у Криму не в сезон - менше людей і шуму, менші ціни, більше вільних номерів, не перевантажені пляжі, парки, набережні... Більше можливостей побути наодинці з коханою людиною, розділити на двох враження від чудової природи півострова.

Багато туристичних фірм пропонують спеціальні тури для молодят. При цьому у вартість туру входить звичайно не тільки вартість проїзду, проживання в люксі для молодят і харчування, але й організація екскурсій і розваг. Часто організацією подібних турів займаються не туристичні фірми, а весільні агентства, втім, вони часто працюють у співробітництві з туристичними компаніями.

Готелі Криму відмінно підходять для того, щоб провести в них медовий місяць - чудовий сервіс, уважне ставлення персоналу, затишні номери, якісне харчування, пляжі і тепле море, не кажучи вже про романтику, яку так легко знайти серед прекрасних кримських пейзажів.

Розваги під час медового місяця можуть найрізноманітнішими, вибираються вони відповідно до смаків і побажань молодят. Це може бути і звичайне лежання на пляжі, і підводне плавання, і катання на катерах, яхтах, моторних дельтапланах, вертольотах, повітряних кулях, прогулянки по півострові на автомобілі, квадроциклах, конях, велосипедах, усілякі екскурсії. Також розважити молодят можуть численні кафе, ресторани, нічні клуби, ігрові зали, дискотеки. Для тих, хто воліє залишатися із природою наодинці, удалині від шуму і великого скупчення людей, можуть бути запропоновані окремі котеджі і самостійні прогулянки на орендованому транспорті.

Багато готелів півострова, наприклад, санатории саки, надають молодятам знижки на проживання, харчування і інші послуги. Особливо великі знижки надаються на тривале проживання в міжсезоння.

Медовий місяць у Криму
- прекрасний початок безхмарного подружнього життя.