Масажна подушка - найкращий спосіб зберегти молодість шиї

Масажна подушка - найкращий спосіб зберегти молодість шиї

Щоранку, підходячи до дзеркала, ми уважно вдивляємося в своє віддзеркалення, придивляємось до того, чи не з'явилася нова зморшка на обличчі, чи не стали глибшими «гусячі лапки»...

Ми навіть умудряємося помітити несподівано-передчасний сивий волосок біля скроні. Але чи звертаємо ми увагу на шию, яка видає вік так само безсоромно, як руки - досить одного погляду.

Почнемо з того, що поява зморшок - це сигнал про недостатнє живлення шкірних покривів і кровообігу. Тому найкращим засобом, який був в давнину, і залишається зараз, є масаж.

Кілька рецептів від зморшок на шиї «з бабусиної скрині».

1. Самостійний масаж краще починати після масляного обгортання або компресу з картопляного пюре, відвару ромашки, кропу або шавлії. Найбільш корисним вважається масляне обгортання: серветку, змочену в теплій рослинній оліїкладуть на шию, зверху - ще одну, змочену в гарячій воді, потім - компресний папір і зверху - м'яку тканину. Таким закутуванням, як і компресами, гріють і живлять шкіру 15-20 хвилин.

2. З поживно-відновними процедурами прекрасно поєднуються всі види масажу, які робили наші бабусі. Наприклад: перед тим, як прийняти ванну, в шкіру шиї втирають трохи крему і обгортають теплим вологим махровим рушником, а після ванни ним же шию масажують.

3. Вранці, після вмивання, на шию наносять крем, а потім, змочивши полотняний або махровий рушник в солоній воді або слабкому розчині оцту, поплескують ним по шиї. Це роблять дуже обережно, намагаючись не зачіпати область щитовидної залози, яка не любить масажу.

4. Хороший засіб проти млявості шкіри і передчасних зморшок - масаж льодом. Шматочками льоду (можна з чистої води, а можна - лід з відвару шавлії або ромашки) легенько масажується обличчя і шия. (Можна лід загорнути в м'яку тканину, якщо вам неприємний холод). Після «крижаного» масажу шкіру потрібно протерти лосьйоном і змастити кремом.

5. Шию можна масажувати тонкоструйним душем з високим тиском, при цьому чергувати гарячу і холодну воду.

6. Але якщо ви відчуваєте себе людиною цілком сучасною, то повинні знати, що ефективно промасажувати область шиї зможе тільки масажна подушка, яка має трохи опуклу масажну поверхню. Досить зручно розташуватися на дивані з чудо-подушечкою під шиєю. До речі, така подушка стане в нагоді не тільки для шиї, вона прекрасно справляється і з масажем стоп.

Не дозволяйте собі старіти, масаж допоможе вам зберегти молодість.