Квіти на весілля в подарунок - радість в ніжних пелюстках

Квіти на весілля в подарунок - радість в ніжних пелюстках

В руках у вас запрошення на весілля друзів. Ви невимовно раді за майбутніх молодят. Тепер усі думки про те, що ж подарувати і як привітати нареченого і наречену. Пам'ятайте, що навіть найменший подарунок стає великим даром, якщо його вручити з любов'ю. А як тут обійтися без квітів?

Заздалегідь зверніться до студії флористики чи зайдіть на сайт інтернет-магазину, що займається доставкою квітів, щоб побачити, які квіти на весілля в подарунок вони пропонують, які композиції створюють. Флористи допоможуть вам визначитися з кольором, видом рослин для букета, його оформленням. Цілком можливий варіант, що ви самі захочете створити букет для майбутнього подружжя. Що ж, тоді запам'ятайте деякі поради.

Квіти на весілля в подарунок: як правильно вибрати?

По-перше, це мають бути живі, свіжі квіти. Буде дуже неприємно, якщо букет почне скидати пелюстки ще при вході в ЗАГС. Найчастіше для весільного торжества вибирають романтичну, світлу квіткову композицію, яка символізує ніжність перших зустрічей, глибину і красу почуттів. Для неї підійдуть лілії, орхідеї, троянди, гербери, хризантеми. Тільки обов'язково поцікавтеся, чи немає у молодих алергії. Особливо гарні для квіткового подарунка кали, їх не потрібно химерно оформляти і прикрашати, досить обв'язати стебла стрічкою. Великою популярністю зараз користується мирт, хоча він досить скромний на вигляд, але в букеті виглядає зворушливо і мило.

По-друге, не обов'язково, щоб букет був величезних розмірів, в цьому питанні головне - зі смаком підібрана композиція. Наприклад, маленький букетик з флердоранжу або ранункулюса надовго збереже спогад про весілля, адже він може стояти до двох тижнів.

По-третє, забудьте про різнобарвний фольгований целофан. Це вже вчорашній день. Досить стрічки з натуральної тканини в тон або в контраст букету.

Квіти на весілля в подарунок - радість в ніжних пелюстках

Можна подарувати нареченим кошик з квітами. Квіти в ньому будуть стояти дуже довго, адже їх стебла вставлені в губку з флористичним розчином. Такий букет порадує жениха і наречену.

Зайнятим людям, які не мають часу ходити по магазинах, варто заглянути в будь-який інтернет-магазин квітів. Доставка цветов по украине - дуже популярна послуга сьогодні, тому проблем з пошуком у Вас не виникне. Так Ви зможете зекономити не тільки час, а й гроші.

І пам'ятайте - справжню радість несе в собі подарунок, подарований від душі!