Квіткове оформлення весілля створить рай для закоханих

Квіткове оформлення весілля створить рай для закоханих

Квітучий сад з банкетного залу

Плануєте відсвяткувати одруження в банкетному залі? Тоді Вам просто необхідно замовити квіткове оформлення весілля.

Перше, що допоможе приміщенню виглядати ошатним - прикраса столу настільними композиціями і гірляндами. Їхня кількість визначається розміром столів, розташуванням їх у залі. Фахівці розраховують кількість основних композицій і маленьких бутоньєрок, виходячи із кількості гостей. Квіти розташовуються з певною періодичністю, не завантажуючи стіл. Композиція повинна бути помітною, але не нав'язливо яскравою, об'ємною, але не громіздкою. Адже це не свято квітів, а Ваше весілля, і основна квітка на тут - Ви! Флористи, які займаються квітковим оформленням весіль, звичайно пропонують подовгасту форму букетів. Вона, як правило, підходить навіть для невеликих столів, і не заважають гостям бачити один одного.

Другий об'єкт для польоту фантазії флористів - стіни банкетного залу. Тут великий простір для творчості: можна розмістити квіткові гірлянди по периметру, підкресливши цікаву форму залу. Якщо є колони, арки, ніші, то гірляндами виділяють і ці елементи інтер'єру. Вони створюють враження райського саду в банкетному залі. Скатертини, келихи, посуд, спинки стільців, стелю, усе можна прикрасити ненав'язливими квітковими композиціями. Виглядає дуже романтично.
Не варто прикрашати блюда, напої, весільний торт живими квітами.

Оформлення весільного кортежу

Штучні квіти, які найчастіше використовуються для прикраси автомобіля, міцно тримаються, за допомогою спеціальних кріплень, і не відірвуться під час руху, навіть на пристойній швидкості. Зіпсувати їхній вигляд, так само не здатні, ні палюче сонце, ні сильна злива, ні сніг.

Існує певна кількість невибагливих видів квітів: гвоздики, лілії, хризантеми та ін., з яких можна створити справжні шедеври.

Останні тенденції.

Зараз увійшли в моду тематичні весілля. Це не могло не позначитися на квітковому оформленні весілля. Тепер квіти підбирають під стиль самого весілля, сукню нареченої. Звідси береться і колірна гама флористичного матеріалу, види квітів. Наведемо найбільш яскраві приклади.

Весілля в народному стилі передбачають глиняні горщики, рушники, дерев'яний посуд, півонії, дзвіночки, ромашки, незабудки.

Весілля в морському стилі - це морські раковини, камені, гіпсофіли і інші квіти від білого до синього відтінку.

Проявіть фантазію при квітковому оформленні весілля, але, не забувайте, що тут, як і у всьому, потрібна міра!