Краса нареченої на раз, два, три!

Краса нареченої на раз, два, три!

Бажання бути стрункою та привабливою - природне бажання кожної дівчини. Усі погодяться, що весільні плаття повинні виділяти красу своєї власниці, і бути лише доповненням до неї. Якщо день вашого весілля наближається, то, швидше за все, ви вже сидите на якісь дієті або вживаєте інші заходи, щоб бути у своїй найкращій формі. Наведемо декілька додаткових порад.

Здорове харчування – відмінний спосіб схуднути перед весіллям!

Найбільша помилка дівчат: у прагненні в короткий термін виглядати краще і позбутися від одного-двох кг вони шкодять своєму здоров'ю виснажливими дієтами. Нові виснажливі дієти для організму можуть не підійти і відіб'ються на красі волосся, шкіри обличчя. Самопочуття може погіршитися, а підвищена стомлюваність позначиться на самому святі.

Можна порекомендувати дотримуватися тієї дієти, яка Вам вже знайома і ефективність якої вже проявлялася. Закінчити дієту треба як мінімум за тиждень до весілля, оскільки кожна з них - це шок і навантаження на організм, але ж він повинен бути готовим до «весільного» навантаженням.

Здоровий сон - це красива наречена

Хвилювання і переживання зрозумілі і навіть очікувані, але якщо вони позначаються на зовнішньому вигляді, то із цим варто нещадно боротися. Запам'ятайте: декоративною косметикою складно замаскувати видимі дефекти на обличчі. Сині і непривабливі круги під очима, нездоровий від недосипання колір обличчя, червоні очі - все це є наслідками поганого сну.

Радимо ввечері розслаблятися, а не вирішувати організаційні питання і хвилюватися. Наприклад, можна прийняти теплу ванну або душ, почитати книгу перед сном.

Балуйте себе домашньою косметикою

Щодня варто хоч п'ять хвилин допомагати своїй шкірі і волоссю бути красивими. Крім дієт і повноцінного харчування, наносіть на обличчя і волосся маски, робіть розслаблюючі ванночки для ніг і рук. У підсумку у вас буде гарний настрій і вдячна шкіра - гарна, чиста і молода.

Якщо свідомо підійти до майбутнього весілля і не перекладати всю підготовку на салон краси, то можна домогтися дивовижних результатів.