Канари - острова мрії

Канари - острова мрії

Існує легенда про те, що Канари є частиною колись затонулої Атлантиди. Неймовірна краса островів - діючі вулкани, неземні ландшафти, унікальний клімат, надзвичайні природні парки - все це змушує мимоволі повірити в цю легенду.

Довгий час на території пострадянських держав вважалося ознакою статку, розкоші і гарного смаку - відпочивати на Канарах. Так, «ніде правди діти», і зараз вважається. Про елітний відпочинок на цих островах навіть були складені пісні. Це райське місце гідне того, щоб його красоти були оспівані.

Цілий рік м'який клімат, 1500-кілометрова берегова лінія чудових пляжів, багата розважальна і спортивна інфраструктура вабить сюди нескінченні потоки туристів із усього світу. Не дивно те, що найбільш гаряча пора відпусток у нашій країні збігається з піком відвідуваності надзвичайного острова. Найбільша кількість туристів прагне провести свою відпустку на Канарах у період з кінця червня до початку жовтня. Ще одна потужна хвиля туристів захоплює острови в лютому, коли всі бажають потрапити на знаменитий Карнавал де Тенерифі.

Найбільшим і найпопулярнішим островом Канарського архіпелагу є саме Тенерифі. Він являє собою конус величезної гори, що неначе виходить із моря і досягає свого піка на вершині вулкану Рейді. Національний парк Іспанії знаходиться саме на території кратера Рейді. Тенерифі часто називають ботанічним садом Іспанії. Завдяки унікальному м'якому клімату в цьому регіоні виростає безліч винятково рідкісних дерев і квітів, а так само рідкісні кактуси і евкаліпти.

Цей острів - рай для пляжного відпочинку. Тут пляжі з білого піску утворюють більшу частину берегової лінії острова, їхня ширина в більшості місць перевищує 1 км. На Тенерифі розташовані одні із кращих пляжів у світі. Тепле ласкаве море біля берегів острова мілке, воно має дивно бірюзовий колір.

Якщо комусь пощастить відпочити на Канарах - це буде рівносильно відпустці в раю.

Багато людей мріє купить недвижимость на канарах. Така покупка може стати відмінним капіталовкладенням для заможних людей. Детальніше про це читайте на порталі tenerife-news.ru.

І пам’ятайте, що той, хто відвідає це місце хоча б раз у житті, отримає масу незабутніх вражень і забажає повернутися сюди ще не раз!