Ювелірні прикраси для весілля

Ювелірні прикраси для весілля

Важливою деталлю весільного образу по праву вважаються ювелірні прикраси. Причому мова зараз йде не про обручки, а про інші аксесуари для нареченого і нареченої. Звичайно, жіночі прикраси більше потрапляють на очі, тому почнемо ми саме з них.

Отже, глибоке декольте або великий виріз, які часто мають весільні і вечірні сукні, необхідно підкреслити за допомогою намиста або сережок. До того ж вони не повинні затьмарювати один одного, тому оптимальний варіант або масивне кольє і невеликі сережки, або розкішні сережки і непомітне намисто.

Що стосується каменів, то найчастіше нареченим рекомендують морські перлини різних відтінків. Рожевий, золотавий або білосніжний відмінно відтінятимуть принадність весільного плаття, підкреслять ніжність і жіночність його власниці. Прикраси з перлин відмінно підходять для юних дівчат. Однак якщо вбрання вишите перлами або бісером, то прикрас із каменями варто уникати. Обрати свій варіант Ви можете, відвідавши магазин ювелирных украшений.

Також часто на весілля вибирають прикраси із блакитними сапфірами або аквамаринами. Не менш актуальні і технічно забарвлені діаманти, наприклад, під сукню кольору слонової кістки рекомендують прикраси з жовтими каменями. Ясноокій нареченій до обличчя пасуватимуть сережки із блакитними діамантами.

Прикрасою для волосся може стати діадема або навіть розкішна тіара. Якщо ви не боїтеся зіпсувати зачіску, то можна під час одруження замінити фату одним із цих прикрас.

Що стосується чоловічих ювелірних прикрас, то наречений може вибрати запонки і шпильку для краватки, що гармоніюють із коштовностями нареченої. У деяких випадках доречні золоті браслети і ланцюжки.

Бажаємо Вам виглядати неперевершено в день весілля!