Як зняти свій весільний фільм: сюжет, озвучування і сюрприз

Як зняти свій весільний фільм: сюжет, озвучування і сюрприз

Ні, звичайно, я не пропоную стати оператором свого весілля - у тебе явно буде купа інших турбот, а для цієї ролі відмінно підійде професіонал! Однак ти не ніколи не зауважувала, що переглядати весільні ролики, за декількома винятками, може стати нудно? Ті ж вулички, ті ж прийоми зйомки, букет в уповільненому польоті.... Стоп. Усе у твоїх руках! Потрібно просто розробити свій сюжет.

Для початку, визначся з ізюминкою саме свого весілля. Якщо це казковий стиль - настав час знімати казку, якщо ти вирішила дотримуватися східних традицій - чому б не зняти індійське кіно, а якщо ти відзначаєш весілля в стилі ретро - настав час знімати гангстерський фільм!

Сценарій такого відео тобі може допомогти написати тамада або сам відео-оператор. Головне - багато цікавинок, відхід від кліше, презентація, голос диктора і музика, яку ти дійсно любиш! Цікаві комбінації, до речі, виходять з відео, перемішаного у весільному ролику з фотокадрами. Так що, можливо, доведеться залучити фотографа до процесу!

Ще один спосіб зробити весільний фільм унікальним – замовити оригінальне озвучивание видео-фильмов. Голос за кадром розкаже Вашу історію кохання та зробить весільне відео цікавішим. На сайті 2voiceover.com Ви можете дізнатися про цю послугу більш детально.

Сценарій весільного відео жадає від тебе чіткого розуміння того, що ти хочеш. Найпростіше взяти тематичний фільм, всіма улюблений. Наприклад, хто тобі заважає зняти свою версію «Попелюшки»? Маючи струнку концепцію, сформувати яку тобі допоможе фільм, необхідно розділити відео на частини, які можна відзначати заставками. Голос диктора допоможе глядачам краще розуміти суть фільму. Наприклад, «Готовність номер один» буде показувати ваші приготування до весілля і з'їзд гостей. Можна вставити живу мову, наприклад, ваші з нареченим емоції. Це дуже освіжає відео! Фантазуй і залучай свою другу половину! Раптом він завжди любив «Зоряні війни», тоді відео варто розділити на епізоди....

Не забудь і про додаткові деталі, наприклад, можна попросити гостей зіграти якісь ролі, заздалегідь домовившись із ними. Головне, щоб для інших гостей це теж було сюрпризом. Всі ці емоції «запалять» не тільки твоє торжество, але й твоє весільне відео.

І останнє. Якщо ти вирішила стати режисером свого відео, подбай про розподіл ролей заздалегідь, щоб під час свого весілля не кричати «Мотор! Почали!». Вибирай професійного відео-оператора і якісну студію звукозапису, і все неодмінно вдасться!