Як вибрати студію весільної відеозйомки

У кожної людини в житті настають події, які запам'ятовуються на довгі роки. Однією з таких подій є весілля. Можна скористатися послугами фотографа і створити фотоальбом «Початок нашого спільного життя», а можна організувати і відеозйомку. Якісна відеозйомка весілля повинна зберегти всі прекрасні моменти урочистості на довгі роки, і тоді Ви зможете показати її Вашим дітям і онукам. Ми розповімо, як вибрати студію весільної відеозйомки, щоб відеофільм вийшов чудово.

Якісний весільний фільм починається з написання сценарію. За цим слідує процес режисури та операторської майстерності і все це закінчується комп'ютерним монтажем, процес якого включає підбір музичного супроводу і створення спецефектів.

Для молодят першим етапом є вибір відеостудії, яка порадує Вас своєю роботою. А дізнатися Ви можете про це, переглянувши вже готові роботи з інших весіль, які у вигляді прикладу повинні бути в наявності на відеостудії. Більше того висока ціна не завжди буде відповідати високій якості.

Вибравши гідну відеостудію, Ви можете зупинитися на стандартному пакеті послуг, які вона пропонує, а можете підійти до вибору цих самих послуг індивідуально. Бюджет весільного фільму буде повністю залежати від того, які послуги він включає.

Зараз ми розповімо про другий можливий варіант запропонованого пакету послуг.

Крім зйомки весільного дня, Ви можете замовити створення передвесільного фільму - Love Story. Він включає в себе інсценування дня знайомства двох закоханих, побачення, розповіді друзів і родичів. Все це може бути зроблено в гумористичному стилі.

Доповненням може стати 15 - 20 хвилинний кліп. Цей кліп буде відображати тільки важливі моменти весілля.

Найвища якість весільного фільму досягається зйомкою декількома камерами при їх грамотній координації, за яку відповідає спеціальна людина. Він координує їх дії і вирішує, які епізоди є значущими і що потрібно знімати в той чи інший момент. Більше того фільм повинен володіти динамічністю, яка досягається застосуванням різних планів: наближенням, видаленням, деталізацією.

Досвідчений оператор, крім усього іншого, повинен вміти розкріпостити молодят, навчити їх поводитися невимушено в кадрі, адже від цього теж залежить якість фільму.

Команду справжніх професіоналів в галузі весільної фото- та відео зйомки і зразки їхніх робіт можна знайти на цьому порталі http://tvoyden.com.ua. Якісне фото та відео Вашого найважливішого дня збереже всі спогади на багато років!

Успіху!