Як вибрати місце для виїзної реєстрації шлюбу

Як вибрати місце для виїзної реєстрації шлюбу

Весілля - чудовий момент у житті, який хочеться зробити красивим і незабутнім. Тому виїзна реєстрація шлюбу стає вибором багатьох пар. Це оригінально і романтично.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виїзна реєстрація: 5 переваг!

Така церемонія може пройти в будь-якому місці, за винятком стін Загсу. Красива реєстрація шлюбу допомагає молодятам надати весіллю колорит, підкреслити свої смаки і характер, а також з комфортом розмістити всіх гостей церемонії.

Місця для виїзної реєстрації підбирають відповідно до тематики та стилю весілля, а також з перевагами молодят. У таких випадках реєстратор шлюбу вимовляє незвичайну, романтичну і зворушливу промову. Молодята можуть самі придумати слова для реєстратора і клятви в коханні і вірності.

Місця для реєстрації можуть бути найрізноманітнішими. Деякі вибирають навіть екстремальні умови, наприклад, під водою або на повітряних кулях.

Реєстрацію можна організувати у старовинній садибі, в історичному палаці, заміській віллі або на дачі. Деякі пари вибирають банкетні зали або естради ресторану. Дуже романтично проводити реєстрацію на узбережжі річки, озера чи ставка, на пляжі. Шум води завжди додає моменту особливого колориту. Чудовим місцем для виїзної реєстрації стане мальовничий парк, запашний розарій або сад.

Якщо ви хочете здивувати всіх і провести незабутню реєстрацію на оригінальній майданчику, можна вибрати для цього дах хмарочоса або вершину гори, борт літака або корабля, поляну для гольфу. Виїзне весілля може проходити навіть на майданчику для картингу, відкритому чи закритому катку, футбольному полі, аеродромі, іподромі або в басейні.

Щоб провести ефектне виїзне весілля, вам потрібно буде замовити музичний супровід, виїзне обслуговування банкетів, запросити виїзного реєстратора шлюбу, орендувати місце для церемонії. Обов'язково виберіть стільчики для всіх гостей, постеліть червону доріжку, замовте маленький намет або арку, що нагадує вівтар. Місце потрібно буде декорувати кульками, квітами, тканинами або іншими прикрасами. Важливі елементи, що додають урочистість моменту, - конфетті, пелюстки троянд, рис та інші дрібниці. Не забувайте і про газон. Якщо на місці, яке вибрали для проведення урочистостей, немає красивого газону, не сумуйте, а заходьте на сайт magsad.com.ua. Компанія "Магія саду" пропонує рулонні газоны Киев, які за декілька годин перетворять обране Вами місце на райський куточок!

Яке б місце ви не вибрали, ваше весілля вийде унікальним і організованим за Вашим особистим сценарієм.