Як вибрати банкетний зал на весілля

Як вибрати банкетний зал на весілля

Насамперед треба керуватися тим, що ресторан, кафе, банкетний зал на ваше весілля повинен мати гарну репутацію, у всіх поняттях цього слова. А це - привітна і дружелюбна адміністрація та обслуговуючий персонал, починаючи від директора, повара, офіціантів, і закінчуючи прибиральницею. При цьому треба розуміти, що при замовленні торжества в будь-якому ресторані з Вами напевно будуть розмовляти чемно і тактовно. Вам можливо розкажуть, які свята вони проводили, які прекрасні кухарі готують ексклюзивні блюда, і що за роки роботи вони обслужили величезну кількість весіль. Однак треба пам'ятати, що весілля досить відповідальний захід, воно проводиться як правило один раз у житті, і не повинне бути зіпсоване.

На що треба звернути увагу при виборі ресторану.

Насамперед треба звернути увагу на чистоту приміщення, на охайний вигляд персоналу, на кількість посадкових місць за столом, можливість їхнього розміщення, на провітрюваність приміщення, на зручний вхід і вихід, на під'їзд до ресторану, на місце, де гості зможуть вийти покурити або подихати свіжим повітрям.

При розміщенні столів треба враховувати, що вони повинні стояти зручно для всіх - для гостей, для офіціантів, для фотографа і відеооператора, для ведучого та музикантів. Обов'язково зверніть увагу, де знаходиться сцена і танцпол, чи зможуть хоча б наречений і наречена танцювати перший танець молодих.

Скажіть адміністрації і кухареві, якщо Ви залишитеся задоволені обслуговуванням, то обов'язково залишите гарні відгуки про даний заклад у форумах інтернету, у книзі скарг і пропозицій (їх ще читають), і розповісте всім своїм друзям про такий прекрасний ресторан.

У ході бесіди з адміністрацією закладу, Вас швидше за все будуть схиляти дати відповідь якнайшвидше, залишити завдаток і погодитися вибрати саме їхній ресторан, будуть посилатися на те, що довго думати не можна, тому що за дверима стоїть черга бажаючих. У даній справі квапитися не варто, але й гальмувати теж не можна. Тому займіться пошуком ресторану задовго до дня Вашого весілля, краще за рік.

Уважно вивчіть ресторанний бізнес через інтернет, пошукайте відгуки на весільних форумах і блогах, почитайте "чорні" і "білі списки", поговоріть зі знайомими і друзями. І зваживши все - сміливо приймайте рішення. Сподіваюся, воно буде правильним.