Як схуднути перед весіллям

Дуже багатьох дівчат сьогодні турбує проблема зайвої ваги. Критичні моменти такого занепокоєння припадають в основному на час примірки улюбленої сукні - яка як не до речі раптом стала занадто тісною і насилу налазить на ваші бедра. Ситуація ускладнюється в сто крат, коли це плаття - весільне! Тільки уявіть, до кращого дня вашого життя залишилися лічені тижні, а весільне плаття несподівано стало мале. Та що там говорити, навіть підв'язка для нареченої насилу налазять ... Що робити? У цій статті ми постараємося дати відповідь на це одвічне запитання.

Сідаємо на дієту

За місяць перед весіллям цілком реально скинути 3-4 зайвих кілограма. Сьогодні існує безліч різноманітних дієт, вам лише потрібно визначитися з найбільш придатною для вашого організму. Для екстреного схуднення відмінно підходить Кремлівська дієта. Коли необхідно терміново скинути невелику кількість ваги, це незамінний варіант. Якщо ще є час, можна звернути увагу на більш щадні дієти, наприклад, кефір або рисова дієта. Ці дієти дають менший результат, зате допомагають вивести непотрібні шлаки і токсини з організму.

Не варто зловживати дієтами, щоб не заподіяти шкоди власному здоров’ю перед таким відповідальним днем.

Косметологічна корекція фігури

Відмінний варіант позбавитися від зайвої ваги - відвідати курси корекції фігури в салоні краси або на кілька днів з'їздити в spa готель. Цей спосіб вимагає мінімум ваших зусиль, всю роботу за вас зробить досвідчений косметолог. По-друге, косметологічна корекція фігури впливає лише на проблемні зони. І на завершення, як приємний бонус ви отримуєте підвищення тонусу шкіри, поліпшення кровопостачання окремих ділянок тіла і чудовий настрій на весь день.

Заняття спортом

Аеробіка, пілатес, стріпденс, калланетика - вибирайте, що вам більше подобається. Спортивні заняття не тільки відмінний спосіб скинути зайву вагу, але й привід завести нові знайомства і щільніше зайнятися власним здоров'ям. Ще більше новостей из мира науки про здоров’я, сучасні дієти та здоровий спосіб життя Ви можете знайти на інформаційному порталі qwe.in.ua.

Бажаємо Вам гарного настрою та відмінної фігури перед найважливішим днем у Вашому житті!