Як схуднути до весілля?

Як схуднути до весілля?

Часто перед весіллям наречена ставить перед собою непросту задачу: швидко схуднути за короткий проміжок часу. Які методи можуть допомогти скинути кілька кілограмів протягом чотирьох-п'яти тижнів? Як схуднути до весілля?

Не секрет, що питання: «Як схуднути до весілля?» - задають багато наречених. У такий значущий у своєму житті день будь-яка дівчина мріє виглядати ідеально. Але любов до солодощів, що властива дуже багатьом представницям прекрасної статі, відкладається зайвими кілограмами в невідповідних для цього місцях, а колишня стрункість перетворюється на недосяжну мрію. І часто елементарна лінь заважає повернути собі тонку талію. Проте навіть «ледащо» зі стажем зважується на активні дії перед власним весіллям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта для нареченої

Що робити, якщо часу залишається не так вже й багато? Звичайно, худнути повільно набагато корисніше і ефективніше, але якщо весілля відбудеться через місяць, то вибирати не доводиться. В даному випадку навіть тимчасовий результат - це теж результат! Тим більше, що в арсеналі досвідчених «борців» із зайвими кілограмами є кілька способів швидкого схуднення. Краще за все використовувати ці методи в комплексі, - щось та й допоможе!

По-перше, треба переглянути звичайне меню і строго обмежити себе у вживанні продуктів, що мають підвищений вміст жиру. Доведеться хоча б на час забути про тістечка, цукерки, жирне м'ясо і ковбасу! Замість всіх цих делікатесів - риба і курка. Ще одне обмеження стосується вуглеводів - їх кількість теж необхідно скоротити. Низьковуглеводна дієта не рекомендується для тривалого застосування, зате у вигляді «шокової терапії» вона дуже результативна. Скорочення вуглеводів і, як наслідок, втрата організмом рідини допомагає швидко позбутися від декількох кілограмів. Однак нестача вуглеводів загрожує депресією і занепадом сил, які ще знадобляться в тренажерному залі. Тому трохи вівсянки, рису і квасолі треба все-таки залишити в своєму раціоні. До речі, детальніше про дієти і їх різновиди можете почитати на сайті onlywoman.org.ua. Там Ви знайдете для себе ще багато корисних і дієвих порад.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Фізичні вправи для майбутніх наречених

Розібравшись з дієтою, саме час зайнятися фітнесом і спортом. Головне, щоб це були активні заняття, все інше не має значення. Можна ходити в тренажерний зал або басейн, займатися аеробікою - кінцевий ефект буде той самий. Ще одна дуже корисна вправа - гімнастичний обруч. Регулярні заняття з обручем назавжди позбавлять від в'ялого живота, підтримуючи його м'язи в тонусі. Після напружених тренувань відпочити, розслабитися і скинути ще парочку кілограмів допоможе сауна або лазня. Впливаючи на весь організм, сауна позбавить від зайвої ваги, а також поверне шкірі дитячу ніжність.