Як провести медовий місяць

Як провести медовий місяць

Закінчилося весільне торжество. Веселі гості роз'їхалися по домах, всі хвилювання залишилися позаду. Новоспечені чоловік і дружина мріють зараз залишитися наодинці. Попереду на них чекає медовий місяць. Як його провести, вирішують тільки двоє.

  1. Перший місяць спільного життя називається медовим у багатьох народів. На Русі молодим на весілля дарували барило з медом, який вони повинні були спустошити за місяць. Вважалося, що живильні властивості меду забезпечать зачаття здорового і міцного маляти.
  2. Протягом усього медового місяця не зловживайте спиртним, краще віддайте перевагу слабоалкогольним медовим напоям. Не забувайте про стародавні традиції і частіше під час медового місяця ласуйте медом.
  3. Заздалегідь плануйте весільну подорож. Визначтеся, як саме ви хочете провести цей час: полетіти на який-небудь райський острів, усамітнитися на рідних просторах або залишитися вдома. Пам'ятайте, що саме в цей період відносин закладаються міцні основи для майбутнього сімейного щастя. Тому почніть підготовку до медового місяця разом з підготовкою до весілля.
  4. Проведіть медовий місяць за кордоном. Почитайте в інтернеті про країну, яку ви б хотіли відвідати з коханою людиною. Підберіть відповідний готель і рівень обслуговування. Перевірте терміни дії своїх закордонних паспортів. Не полінуєтеся почитати відгуки про туроператорів і виберіть найкращий варіант для себе. Не забудьте уточнити всі деталі вашого відпочинку. Ви повинні бути впевнені в тому, що під час вашого відпочинку не відбудеться ніяких прикрих непорозумінь.
  5. Якщо ви обмежені в засобах, зупиніть свій вибір на узбережжях Чорного чи Азовського морів. Якщо ви не маєте часу робити закордонний паспорт або відсутнє бажання їхати в іншу країну, знайдіть собі затишне містечко для проведення медового місяця в Україні. Тут теж є курорти з готелями і розважальними програмами.
  6. Візьміть відпустку і залишіться вдома. Звичайно, весільна подорож у більшості молодих асоціюється з «райськими куточками» тихоокеанських островів. Але при грамотній організації медовий місяць може запам'ятатися надовго, навіть якщо він був проведений у межах рідного міста. Проводьте увесь час разом, влаштовуйте собі романтичні вечері, замовляйте сніданки в постіль і насолоджуйтеся один одним. Щоб вас не відволікали від ваших занять і розваг, відключіть на час всі телефони.
  7. Зніміть будиночок у пригороді. Це може бути розкішний котедж або невеликий затишний будиночок недалеко від Вашого міста. Прекрасна природа і відсутність засобів зв'язку створять відмінну атмосферу медового місяця. Заздалегідь запасіться продуктами і необхідними речами для приємного та безтурботного відпочинку.

Корисні поради:

  • Скористайтеся спеціальними пропозиціями від туроператорів для молодят.
  • Уточніть в туроператорів про ваші можливості.
  • Чітко визначтеся з бюджетом і термінами подорожі.