Як провести дівочу вечірку?

Як провести дівочу вечірку?

Дівоча вечірка - це перша сходинка на шляху до заміжжя. Прощання з незаміжнім становищем, дівочим способом життя. Одночасно це - можливість відволіктися на деякий час від хвилювань і тривог, пов'язаних з майбутнім весіллям.

В давні часи дівчата зі сльозами проводжали подругу в заміжнє життя, але в наш час дівич-вечір - це привід влаштувати веселу вечірку.

Як влаштувати дівочу вечірку і оформити це маленьке свято? Яскраво, весело і безтурботно! Приблизний сценарій дівич-вечора: перетворіть приміщення для дівич-вечора в будинок ляльки Барбі. Рожеві кольори, стрази та блискітки, мішура і дівочі приналежності. Мерехтливі стрічки з жартівливим текстом на тему майбутнього заміжнього життя. Адже жарти допомагають зняти напругу, страхи. Загалом, ідеї для дівич-вечора можна брати звідусіль.

Якщо весільні запрошення сповнені урочистості, то запрошення на дівочу вечірку виглядають задерикувато і трохи нескромно. Впишіть в них вимогу: з'явитися в міні-спідниці.

Для винуватиці вечірки можна приготувати жартівливі фату, подібну до весільної, на якій буде красуватися напис: «Майбутня ... (прізвище чоловіка)».

Легкі коктейлі, фруктові салати і тістечка, конкурси на дівич-вечір і, звичайно, танці допоможуть нареченій з легкою душею прийти до серйозної весільної церемонії. Організуйте заказ еды і тоді Вам не доведеться проводити свій вільний час на кухні. Тільки не забувайте, що страви мають бути легкі.

Можна і стриптиз чоловічий організувати. Але чи не передумає наречена виходити заміж?