Готель для першої шлюбної ночі

Готель для першої шлюбної ночі

Перша шлюбна ніч - дуже важлива подія в житті закоханих. І якщо підготуватися по-справжньому, ця ніч стане незабутньою, особливою і запам'ятається вам назавжди.

У кожній країні, до шлюбної ночі готуються по-своєму, як і у нас, власне. Хтось прагне втекти з галасливого балу, залишивши друзів, а хтось радіє всю ніч, хтось на світанку відбуває у весільну подорож, провівши першу шлюбну ніч у спеціально знятих апартаментах. Або прямо з церемонії одруження молоді відправляються куди-небудь в Лондон, Париж, Прагу, Тайланд, Венецію, Балі і т.д.

Але якщо ви нікуди не їдете і плануєте провести шлюбну ніч у своєму рідному місті, то з вибором місця першої весільної ночі у вас проблем не виникне.

У кожному місті є місце романтиці, і достатньо своїх готелів, готових прийняти участь у вашому сценарії, надавши різноманітні послуги в таку чудову, неповторну ніч.

Корисні поради:

  • Бронюючи номер в готелі, поцікавтеся спеціальними знижками та пропозиціями (шампанське, доставка сніданку). Такі знижки часто використовують гостиницы в донецке чи у Львові для залучення клієнтів.
  • Просіть забронювати вам саме ту кімнату, яку ви обрали.
  • Подбайте про оплату номера заздалегідь.
  • І, нарешті, постарайтеся все-таки піти з банкету раніше, щоб було що згадати про першу шлюбну ніч в «весільному номері» (готельна доба, як правило, тривають з 12.00 одного дня до 12.00 наступного дня, відповідно, навіть якщо ви приїхали в готель після бенкету в 02.00 ночі, звільнити номер вам все одно доведеться до 12.00 ранку або доплачувати за пізній виїзд).