Голосові листівки і привітання

Голосові листівки і привітання

Як привітати близьких та знайомих людей з днем народженням, весіллям, Новим роком чи будь-яким іншим важливим святом? Це питання дуже часто турбує кожного з нас.

Сьогодні, мабуть, окремої уваги заслуговують голосові поздоровлення. Адже майже в кожної людини є мобільний телефон і привітання він більше одержує по ньому. Смс вітання подрузі або другові - це відмінний спосіб поздоровити з днем народження, але, як правило, його використовує тільки молодь.

Зовсім інша справа голосові поздоровлення. Безсумнівно багато людей здатні складати дуже красиві голосові листівки, але тих у кого із цим труднощі набагато більше. Голосова листівка або голосове поздоровлення - це ваша можливість передати людині оригінальне привітання. Замовити таку оригінальну послугу Ви можете на сайті http://mymobcards.org.ua/. Суть голосової листівки полягає в тому, що ви вибираєте голосове поздоровлення, яке Вам сподобалося, і відправляєте його іменинникові, ви навіть можете вказати час, коли голосова листівка буде відправлена. У призначений час в іменинника пролунає дзвінок по телефону і йому буде озвучена ваша голосова листівка.

Будьте оригінальні, - привітайте близьку людину, використовуючи мобільні голосові листівки, або голосові поздоровлення на мобільний. Ви не тільки подаруєте радість імениннику, але й приємно здивуєте таким чудовим сюрпризом.

Не потрібно додзвонюватися в прямий ефір або розучувати гітарні акорди – кілька кліків мишкою і ви можете відправити голосову листівку на мобільний телефон іменинника. Іменинник почує вхідний виклик, підніме трубку і почує зворушливий вітальний вірш або милий розіграш. Соромитеся запропонувати руку і серце – це можна зробити за допомогою тих же голосових листівок! Можете замовити іменне голосове поздоровлення – у цьому випадку адресат буде знати, від кого йому прийшов зворушливий віршик, признання в коханні або прикол.

Який потрібний привід для голосової листівки? З будь-якою значимою подією можна привітати. Це може бути день народження, іменини, весілля, професійне свято, Новий Рік, народження дитини, тощо. Голосові листівки - це цілий світ нових, захоплюючих можливостей і відчуттів. Діліться ними із близькими і радійте самі - сьогодні ви можете влаштовувати собі свято щодня!

Бажаємо Вам підібрати найкращі слова для винуватця свята за допомогою голосових поздоровлень на мобільний телефон!