Холлі Беррі знову виходить заміж?

Холлі Беррі знову виходить заміж?

Красуні Холлі Беррі (Halle Berry) не надто щастить в особистому житті. Після другого розлучення вона зі смутком казала, що, мабуть, зовсім бездарна у всьому, що стосується шлюбу. Але можливо, третя спроба виявиться вдалою? З’явилися чутки, що 45-літня Холлі заручилася із французьким актором Олів'є Мартінесом (Olivier Martinez).

Як пише журнал Us Weekly, зовсім недавно Холлі говорила друзям: «Олів'є - людина, яку варто втримати». А незадовго до Нового року на її руці красувалася обручка з діамантами і смарагдами, ймовірно, подарована Мартінесом.

Мабуть, акторка намагалася уникнути зайвих пліток, тому що, з'являючись на публіці, не забувала перевернути обручку каменем вниз.

Нагадаємо, що Холлі познайомилася з 46-літнім Олів'є Мартінесом на зйомках фільму «Темний приплив». Вони почали зустрічатися восени 2010 року.

У минулому Олів'є Мартінес був бойфрендом австралійської поп-зірки Кайлі Міноуг (Kylie Minogue). Саме він підтримував Кайлі під час боротьби з раком грудей. Але в 2007 році, коли співачка повністю видужала, пара розійшлася.

Холлі пережила безліч романів і два заміжжя, але ймовірно, вибирала неправильних партнерів. Один з колишніх бойфрендів так сильно побив акторку, що вона частково оглухнула, перший чоловік, спортсмен Девід Джастіс (David Justice), ледве не довів її до самогубства, а другий, за чутками, страждав еротоманією.

Якщо Вас цікавлять свіжі та актуальні новини світу, зайдіть на портал 24tv.ua. Будьте завжди в курсі всіх подій разом з найкращим телеканалом новин „24”!