Гламурне весілля – яскраве свято серед сірих буднів!

Гламурне весілля – яскраве свято серед сірих буднів!

Саме слово «весілля» передбачає красу та витонченість у всьому. Але гламурне весілля - це завжди набагато більше: не просто красиво - а чудово, не просто витончено - а по-справжньому шикарно. Додати до цього залишається ще одне: дорого. Так, гламур дійсно повинен бути дорогим. Для того, щоб влаштувати гламурне весілля, необхідно створити атмосферу розкоші та вишуканості в усьому: починаючи з запрошень і закінчуючи сервіровкою столу. І зовсім неважливо, скільки насправді витрачено грошей: головне - загальне враження.

Отже, якщо наречена є прихильницею глянцю і лиску, вона, швидше за все, вже знає, які весільні сукні є модними в цьому сезоні. Ні? Тоді треба погортати модні журнали і каталоги в салонах, а також попросити консультанта показати моделі з останніх колекцій. Залишиться тільки підібрати ідеальне плаття для своєї фігури.

До речі, про подружок. Раз вже весілля витримане в стилі фільму «Секс у великому місті», то є сенс одягнути приятельок в сукні, однакові за стилем або по тону. В такому випадку весільні фото буде складно відрізнити від картинок з глянсового журналу. Втім, дрес-код інших гостей можна зазначити в запрошувальних листівках: наприклад, вказати, що обов'язковим елементом вбрання має стати рожевий колір, і на торжестві особливо вітатимуться дами з кишеньковими собачками.

Не складно здогадатися, що для такої «зоряної тусовки» і місце має бути відповідним. Можна влаштувати вишуканий фуршет в невеликому симпатичному ресторані. Незамінні атрибути святкового оздоблення: рожеві пелюстки, живі квіти у величезних кількостях, шовкові стрічки і стрази. У список алкогольних напоїв обов'язково повинен бути включений коктейль «Космополітен» для гламурних панянок, а на столі має бути присутнім те, що ми зазвичай бачимо у фільмах про американські весілля: канапе, тістечка, фрукти, гарне шампанське.

Сьогодні багато молодят обирають для весільного кортежу незвичайні транспортні засоби: карети, мотоцикли, позашляховики ... Але для гламурного весілля традиційний лімузин підходить ідеально. Вдасться дістати його в рожевому кольорі? Ще краще! До речі, якщо Вас цікавить прокат лимузинов киев, то відвідайте сайт ekl.kiev.ua . Ще один варіант - використовувати для кортежу кабріолети (за умови гарної погоди і добре закріпленої фати у нареченої).

Напевно, ви помітили, що до цих пір ми не згадали нареченого і його друзів. Що ж, навряд чи вони виявляться палкими шанувальниками глянцевих журналів, кишенькових собачок та іншої гламурної атрибутики ... В цей день їм залишається тільки відповідати своїм прекрасним супутницям і насолоджуватися прекрасною атмосферою шикарного свята.