Гармонія в оформленні весілля квітами

Гармонія в оформленні весілля квітами

Оформлення весілля квітами допоможе створити неповторну атмосферу в залі, що до цього виглядав буденно. Букет нареченої, квіти на машині, на столі, у зачісці - скрізь. І все це повинно гармоніювати. Інколи, дуже важко зробити правильний вибір.

Букет для нареченої

Найпоширеніший варіант - складання букета в портбукетниці. Це таке пристосування із пластику, яке дуже зручно тримати за ручку. Портбукетниця дає можливість зберегти свіжість квітів на довгий час. Букети створені за цією технологією бувають, в основному, двох видів: каскадні і круглі. Загальна прикраса весілля квітами повинна бути виконана в одному стилі, і букет нареченої - не виняток. Так само, на вибір варіантів букету для нареченої впливає її вбрання. Тут, можна передбачити прикрасу портбукетниці стрічками, органзою, залежно від тканини, з якої виконане вбрання нареченої або його деталі. Колір, так само, легко підібрати.

Як і раніше дуже актуальні букети з відкритими стеблами квітів. Формуються вони за допомогою зелені, що розташовується по краях і підтримує квіти.

Квіти в зачісці і сукні нареченої

Одна яскрава квітка або розсип дрібних – вибір буде залежати від весільної зачіски. Можливе використання невеликих трояндочок, хризантем, особливо, якщо ці ж рослини використовувалися в інших прикрасах весілля.

Бутоньєрки

Це мініатюрний букетик, який складається із квітки і декількох гілочок зелені з дрібними бутонами. Бутоньєрка використовується для прикраси лацкана плаття нареченої або вбрання інших гостей. Так само вона може бути використана, як елемент прикраси піджака нареченого. Кріплять її на магніті або шпильці.

Прикраси для весільної машини

Цілком і повністю підтримують стиль іншого оформлення весілля. У зимовий час живі квіти, все-таки краще замінити на штучні.

З яким букетом прийти на весілля гостеві?

Якщо Ви запрошені на вінчання, то це повинні бути квіти світлих тонів, розбавлені ніжною зеленню. Букети різних форм або кошики з композиціями із квітів і елементами весільної символіки – це не важливо. Але, пам’ятайте, що букет, який Ви подаруєте, не повинен нагадувати букет нареченої. Дуже зручні однобічні типи форм букета, їх можна тримати, поклавши на руку.