Хай завжди буде свято!

Хай завжди буде свято!

За останніх декілька років словосполучення «організація свята» стало таким же звичним і буденним, як і безліч інших слів. Тому івент-агентствам все важче придумати щось оригінальне і незвичайне. Отже, для зручності розділимо події на корпоративні та приватні свята.

Організація свят особистого характеру

Организация праздников суто особистого характеру передбачає три основних напрямки: організація весіль, організація дня народження та організація свят специфічної тематики.

Весілля відрізняються розмахом і сценарієм, а також місцем проведення. Причому місце може бути не одне. За бажанням клієнта, весілля може навіть протягом святкування переміщатися кілька разів. Наприклад, спочатку палац одружень, потім вінчання в церкві, а потім банкетний зал. Останнім часом дуже популярні торжества на відкритому повітрі. Цей тренд прийшов до нас із Заходу. Але, природно, таке в наших широтах можливо тільки влітку, в травні або вересні. Також, дуже важливим моментом в організації весілля може стати релігія наречених. Все частіше проводяться весілля у відповідності з національними і релігійними традиціями.

Організація дня народження таки в великій мірі залежить від віку іменинника. Спочатку з цього і виходять виконавці під час організації свята. І якщо організація дня народження для дитини вже цілком звична справа для багатьох, то серед дорослих це найчастіше відбувається в разі ювілею.

Організація свят специфічної тематики має на увазі якісь разові події, що відбуваються в нашому житті (холостяцька вечірка, випускний вечір). Для холостяцької вечірки можна навіть организовать игру мафия.

Організація корпоративних свят

Організація корпоративних свят передбачає такі ключові напрямки: організація ювілеїв компанії, организация конференций, організація корпоративних свят і організація корпоративного відпочинку і пікніків. З першим напрямком, в принципі, все зрозуміло. Додамо тільки, що тут можуть різнитися тільки місце проведення річниці і розмах самого заходу. Організація корпоративних свят може відчутно відрізнятися. По-перше, самим приводом проведення, від Восьмого Березня до професійного дня, залежно від виду діяльності підприємства. По-друге, і це є наслідком першої відмінності, сценарій кардинально відрізняється в залежності від приводу.

Корпоративне свято також відрізняється місцем проведення. Погодьтеся, недоречно проводити День Автомобіліста в стриптиз-клубі, якщо колектив підприємства «змішаний» в плані представників різної статі, а в клубі є тільки жіночий стриптиз. Місце проведення корпоративного пікніка також впритул залежить від причини проведення та виділеного бюджету.

Організація свят - досить клопітка і витратна справа. Потрібна чимала частка професіоналізму і невгамовної фантазії!