Фокуси на весілля

Не секрет, що чим більше конкурсів, розіграшів буде на Вашому весіллі, тим більше сподобається і запам'ятається воно Вашим гостям. Дуже хорошим доповненням до весілля є різні фокуси та розіграші. Багато молодят запрошують для цього спеціальних фокусників-ілюзіоністів, однак це коштує недешево, але можна спробувати навчитися і самому - як кажуть "спритність рук і ніякого шахрайства".

Фокусниками не народжуються, ними стають – тому потрібно лише знати секрет фокусу, трохи тренування і глядачі будуть Вам аплодувати та просити ще раз повторити цікавий фокус.

Отже, розказуємо Вам про нескладні фокуси на весілля:

Левітація

Ви берете звичайну столову салфетку, робите з неї паперову троянду і , на очах у вражених гостей, ви, використовуючи тільки свої очі , піднімаєте її в повітря, мало того Ви змушує танцювати троянду, вона то наближається до Вас, то віддаляється - ефект просто вражаючий.

Телепортація грошей

Яке весілля без грошових подарунків. Ви можете розважити гостей цим дивовижним фокусом. Попросіть у нареченого чи у гостей дві купюри номіналом 50 і 10 гривень. Віддаєте купюру в 50 грн. і просите що б її затиснули в кулаці, а 10 грн. ви берете у свої пальці і помахує ними у повітрі. Потім ви показуєте здивованим гостям свою купюру, це вже не 10 грн. а 50, просите показати купюру, яка була затиснута в кулаці, а там замість 50 грн. лежить 10. Фокус створює вибуховий ефект. Ну і не забудьте повернути гроші.

Як зняти кільце

На руках одного з глядачів прив'язується гумка метрової довжини, на якій висить велике кільце. Запропонуйте зняти це кільце, не розв'язуючи гумки і не знімаючи її з рук. У нього нічого не вийде. Щоб зняти кільце, потрібно надіти його на руку. Потім перекинути через нього гумове колечко, злегка розтягнувши його. Воно буде вищим. Після цього кільце спокійно знімається. Кільце за розміром має бути таким, щоб його можна було легко надіти на руку.

Якщо Вас цікавлять ці та інші фокусы с веревкой, то загляньте на сайт magic-class.ru. Прочитавши поради, Ви швидко навчитеся і зможете дивувати глядачів своєю майстерністю.

Відновлення банки

Вам знадобитися порожня, пом'ята банка від газованої води. Концентруйте погляди гостей на банку, а потім легенько потрясіть банку, яка на очах відновлює свою форму і глядачі чують що всередині булькає рідина. Розкриває банку і виливаєте рідину в посуд.

Сподіваємося що ці фокуси сподобаються як Вам , так і Вашій аудиторії , і зроблять торжество незабутнім.