Епіляція перед весіллям

Епіляція перед весіллям

Передвесільна метушня завжди забирає велику частину часу в майбутніх наречених. Адже скільки потрібно встигнути зробити, обдзвонити, домовитися, щоб у найважливіший день у своєму житті виглядати на всі сто. Манікюр, педикюр, зачіска, плаття, туфлі, аксесуари і фата. Цей список можна продовжувати нескінченно.

Щось, неодмінно буде упущене, на щось просто бракуватиме часу, але вам не буде прощення, якщо до найбільш урочистого дня, ваша шкіра не стане сяяти здоров'ям і красою.

Як робити епіляцію перед весіллям

Для того щоб домогтися потрібного ефекту, у жодному разі не упустіть таку важливу деталь, як видалення небажаного волосся на своєму прекрасному тілі.

Переваги епіляції:

  • По-перше, якщо порівнювати дві процедури епіляцію і депіляцію, відразу потрібно зробити акцент на тому, що епіляція має довгостроковий ефект. Отже, епіляцію можна зробити і за день, і за три, і за тиждень до весілля. У кожному разі ваше тіло буде ідеально гладеньким.
  • По-друге, суть епіляції полягає в тому, що впливаючи на цибулину волосинки, вона частково або повністю руйнує її. Внаслідок чого, волосся росте довше, стає тоншим, слабшим або перестає рости взагалі.
  • По-третє, існує кілька видів епіляції, на будь-який смак і гаманець. До них відносяться: електроепіляція, фотоепіляція, лазерна епіляція і эпиляция воском.
  • По-четверте, на відміну від депіляції, волосся практично не вростає у шкіру, не викликає почервоніння, подразнення шкіри, що особливо важливо напередодні важливої події.

Безсумнівно, проводити епіляцію в домашніх умовах набагато складніше, хоча б тому, що для цього буде потрібно спеціальне устаткування. Якщо ви виберете для себе видалення волосся восковою епіляцією,то пам’ятайте, що існує ряд нюансів, про які можуть знати тільки фахівці. Наприклад, як накладати віск, якої він повинен бути температури, у якому напрямку знімати його за допомогою спеціальної стрічки, з якою інтенсивністю, щоб процедура пройшла максимально безболісно і не залишалося механічних ушкоджень на шкірі. Пахви і зона бікіні - найбільш чутливі місця на тілі, тому до них потрібен особливий підхід.

Оскільки, проведення даної процедури займає певний час, записуватися до майстра треба заздалегідь, попередньо обговоривши всі ваші побажання і ціну.