Дитяча кімната - у пошуках унікальності!

Дитяча кімната - у пошуках унікальності!

Існує багато прийомів, які наповнюють дитячу кімнату своєрідним духом і тематикою. Життєрадісні кольори, особливі меблі, іграшки. Така кімната не залишає сумнівів про своє призначення - це окремий від всього житла світ, де дитина проводить багато часу: грає, спить, розвивається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитяча кімната для новонародженого малюка

Нанесення на поверхні тематичних зображень - ефективний і доступний спосіб перетворити безлике приміщення в унікальну дитячу кімнату. Зірки і планети на стелі стануть звичним провідником у мрії перед сном. Улюблені герої, зібрані в сценку на стіні, допоможуть в іграх. Кілька аплікацій на меблях привнесуть в кімнату чарівництво, властиве дитинству.

Зображення здатні наповнювати кімнату веселістю або підштовхувати до роздумів, надавати їй відчуття руху або спокою. Які ж існують способи їх нанесення?

Шпалери

Доступний варіант, але найменш творчий і ефектний. Наклеювання шпалер із зображенням героїв мультфільмів або зоряного неба додасть кімнаті потрібний дух. При вмілому використанні оформлена такими шпалерами кімната виглядає чудово, але складно позбавитися від повторюваності малюнків. Очевидні плюси - простота наклеювання і доступна ціна.

Шпалери - розмальовка

Тут вже є широке поле для творчості. На шпалери нанесені контури малюнків, а вибір кольору і розмальовка повністю залежить від батьків і дітей, які спільними зусиллями надають кімнаті унікальний вигляд. Шпалери-розмальовки - це строкатість і свято кольорів, тому їх варто клеїти тільки на частину стіни, наприклад нижню, щоб не перенасичувати кімнату яскравими і нудними у великій кількості кольорами.

Фотошпалери

Це прекрасний спосіб збагатити кімнату якісним і унікальним зображенням. Сучасні фотошпалери відрізняються високою роздільною здатністю і можуть відображати будь-які сюжети. Фотознімок величезного стадіону або улюбленого спортсмена, сцена з улюбленого мультфільму, величні природні пейзажі або чарівні тварини стануть для дитини гордістю і основною родзинкою кімнати. Важливо витримувати гармонію між фотошпалерами і іншим оздобленням дитячої кімнати.

Аплікації

Цей варіант кращий у відношенні ціна / ефект. Якісні вінілові наклейки відрізняються невисокою ціною і різноманітністю. При бажанні для прикраси кімнати можна знайти всіх відомих персонажів і предмети, улюблені дітьми. Навіть у найманому житлі, де немає бажання або можливості вносити капітальні зміни, аплікація врятує положення. Пара наклейок швидко зробить з необжитої кімнати затишну і тематично витриману дитячу кімнату.

Художній розпис

Задоволення дороге, але, як будь-яке мистецтво, неповторне і живе. Професійний художник максимально точно перенесе мрії дитини на стіни її кімнати. Будь-які фантазії знаходять реальність. З кімнати можна зробити тропічний ліс або безлюдний острів, наповнити її екзотичними тваринами або птахами.

При мінімальному досвіді і любові до експериментів батьки здатні розмалювати кімнату самі, а діти з задоволенням допоможуть. Веселі кольори, нехитрі сюжети зроблять стіни полотном для творчого потенціалу сім'ї. Головне пам'ятати, що зображення не повинні лякати і стомлювати дітей.

Не варто забувати і про підлогу у дитячій кімнаті. Вона повинна бути не тільки яскравою, але й практичною. Відмінним рішенням може стати полімерна наливна підлога.

Способів прикрасити кімнату і наповнити її зображеннями багато. Найчастіше вони не вимагають великих витрат грошей і сил, а дають ефект, який відчувається все життя. Ось чому необхідно при виборі зображення вислуховувати бажання дітей. Дитина - головний і найбільш авторитетний порадник у створенні власної дитячої кімнати.