Дощ в день весілля

Звичайно, нам усім хочеться, щоб у день нашого весілля світило сонечко і взагалі була відмінна погода. Багатьом з нас щастить і наше заповітне бажання здійснюється. Але що робити, якщо по всіх прогнозах погода у Львові в день твого весілля буде поганою, обіцяють дощ, дощ і ще раз дощ? Тільки не панікувати! Погоду на твоєму весіллі можна обіграти і зробити «ізюминкою» твого весілля. Починай підготовку до дощу і все буде відмінно!

Різноманітні парасолі

Щоб день вдався, тобі потрібно запастися парасолями. У першу чергу, обов'язково підбери парасольку, яка буде підходити по стилю до твого образу нареченої і буде його доповнювати. Потім приступай до парасольки для нареченого. А потім уже продумай, як допомогти гостям упоратися з непогодою. Домовся зі свідками, щоб і в них були парасольки в тон. Або підготуй їх сама, або попроси в них знайти підходящі. Те ж саме і з гостями: або приготуй для них парасольки, або вкажи в дрес-коді можливі колірні рішення.

Дощ в день весілля

Організаційні моменти

Якщо на твоєму весіллі планується непроханий гість у вигляді дощу, то тобі треба обов'язково вжити і інших заходів, крім парасольок. Наприклад, підготувати намети, якщо твоє весілля буде під відкритим небом, великі парасольки, зручні доріжки й т.д. Крім того, попроси дружку допомогти тобі пересуватися із платтям по мокрих калюжах, щоб твоє весільне плаття залишалося чистим максимально довго. А ще підготуй запасне зручне взуття, у якому тобі буде зручно пересуватися по такій погоді. Гумові чоботи відмінно підійдуть, тим більше як реквізит для весільних фотографій.

Дощ в день весілля

Весільні фотографії

Ти мріяла про фотографії на природі? Більшість часу доведеться все-таки провести в приміщенні або під навісом. Але ось кілька фотографій під дощем можна зробити. Для них тобі теж знадобляться парасольки різноманітні, як по кольорі, так і за формою. Якщо весілля вже пройшло і ти готова до експериментів - настав час зробити романтичні фотографії під дощем і без парасольок!

Дощ в день весілля

З усіма цими приготуваннями, не забувай, що прогноз дуже часто помиляється. Тому цілком можливо, що твоє весілля пройде в сонячний і практично безхмарний день! Але краще бути «озброєною» до зубів. Навіть якщо у твоє весілля йде безпросвітна злива, не сумуй! На тебе працює чудова прикмета, про те, що дощ на весіллі - до довгого і щасливого сімейного життя. Тому більше посміхайся, одержуй задоволення від цього дня і все пройде добре!