Дівоча вечірка в сауні або лазні

Дівоча вечірка в сауні або лазні

Чи знаєте Ви, де проводили дівич-вечір в давнину? У деяких регіонах напередодні весілля наречена з подружками збиралася в лазні. Чому б не відродити цю традицію сьогодні? Тим більше що крім самої банної процедури можна скористатися спа-послугами та іншими принадами сучасних оздоровчих комплексів. Ну і, звичайно, наговоритися досхочу.

Як же вибрати конкретний заклад і як провести останній незаміжній вечір нареченої?

Потрібно дізнатися, що люблять подруги і винуватиця торжества. Якщо вони прихильниці тренажерного залу, варто вибрати комплекс, в якому окрім сауни або лазні, є спортзал. Якщо ж пані люблять поплавати в басейні, варто вибирати варіант з його наявністю. І вже зовсім обов'язково, щоб була можливість скористатися послугами масажиста. Погодьтеся, від хорошого масажу після сауни ніхто не відмовиться.

І, звичайно, важлива наявність кімнати відпочинку, в якій можна розслабитися, перекусити, попити чаю або чогось міцнішого (хоча спиртне в лазні і під забороною, але все ж в такий день порушити його можна, правда, трохи).
Ну і бажано, щоб ніхто посторонній не заважав проводити час так, як вам подобається. А це означає, що повинна бути можливість зняти баню або сауну цілком.

Що стосується розважальної програми, то це можуть бути як банальні душевні посиденьки, так і більш пікантне проведення часу. Наприклад, зухвалі подружки можуть запросити на жіноче свято життя стриптизера. Правда, потрібно постаратися, щоб наречений про це не дізнався, інакше порція ревнощів буде забезпечена.

До речі, з цієї причини не варто запрошувати в душевну і тісну компанію подруг нареченої родичок з боку нареченого. А то майбутній чоловік буде в курсі всіх витівок своєї судженої і її подружок. А воно Вам треба?

Запрошувати на дівич-вечір в сауну краще все ж молодих дівчат, з якими сходяться погляди на життя.

Організовувати дівочу вечірку напередодні торжества - не найкраща ідея. Навіть незважаючи на те, що сауна допомагає розслабитися і відпочити, організму потрібен час, щоб відійти після температурного навантаження. Тому на наступний день Ви будете виглядати не найкращим чином. А якщо в лазні був ще й алкоголь ... Так що дівочу вечірку в сауні варто організовувати як мінімум за два дні до весілля.

А якщо до весілля ще кілька місяців, спробуйте якось зібратися з подругами в лазні чи сауні. Не на дівич-вечір, а просто так. І якщо сподобається, можна сміливо призначати місце передвесільної вечірки в подібному закладі! До речі, якщо Вам потрібна баня Киев, то відвідайте сайт vsilazni.com.ua. Таким чином Ви швидко та без проблем знайдете потрібне Вам місце. Бажаємо Вам вдалої вечірки!