Діти на весіллі

Діти на весіллі

Маленькі діти на весіллі - чим їх зайняти? Відразу обмовлюся - маленькими умовно будемо вважати дошкільнят, віком від 2 до 6 років.

Жоден ведучий не радіє при звістці, що на весіллі будуть діти. І справа не в тому, що тамада - такий вже безсердечний тип, який ненавидить дітей. Просто насправді весілля - захід, розрахований на дорослу аудиторію, що вимагає певної послідовності дій і організованості публіки.

Малятам до 6 років це важко пояснити. Навіть якщо, дитина згідно киває, чесно дивлячись вам в очі, через пару хвилин все сказане буде забуто, і віона знову буде хаотично носитися по залу із дзвінкими лементами, плутаючись під ногами, і, заважаючи роботі відеооператора.

Більше того, дитина швидко втомиться від надлишку вражень, незвичного шуму і великої кількості незнайомих людей. А, стомившись, маля неодмінно почне пхикати і вередувати, а то й голосно плакати. Погодьтеся, плач і сльози погано пов'язуються зі святом.

Якщо присутності дітей на банкеті уникнути неможливо, обов'язково заздалегідь попередьте ведучого. Можливо, він придумає для дітей які-небудь невеликі розваги.

Крім того, ви можете заздалегідь підготувати з дитиною невелике поздоровлення для молодят - розучити вірш і дати можливість прочитати його в подарунок нареченому і нареченій. Можна також вразити гостей і молодят, прочитавши вірші англійською мовою. Якщо дитина непогано співає, танцює або грає на якому-небудь інструменті - то його виступ на весіллі нікого не залишить байдужим. Підготуйтеся з дитиною до цього свята і їй буде цікавіше на ньому знаходитися на протязі вечора.

Як правило, з підлітками 12-15 років проблем на весіллі не виникає. Продумуючи можливість зайняти дитини на весіллі, зрозуміло, виключимо комп'ютерні ігри, приставки та інші розваги, які вимагають технічного оснащення і наявності вільного простору.

Дещо все-таки можна придумати і навіть пристосувати дії дитини до весілля, давши можливість змагатися з іншими дітьми і одержати приз від молодят.

Перше, що ви можете зробити, це роздати діткам альбомні аркуші паперу і олівці і дати завдання намалювати, наприклад, нареченого і наречену, оголосивши конкурс на кращий малюнок.

Якщо ви знаєте, що діти не можуть виконати самостійно малюнки, завдання можна спростити, роздавши розмальовки на романтичну тематику. А після цього можна влаштувати галерею малюнків і попросити дітей прокоментувати свої роботи.

Ще варіант - дати дітям завдання зібрати пазли на швидкість. Вихідні зображення можуть також відповідати весільній тематиці.

Як бачите, будь-яке заняття вимагає попередньої підготовки. Тому, щоб на порядку денному не поставало питання "діти на весіллі - чим їх зайняти?", подбайте про все заздалегідь.